Небайдужі львів’яни підтримають людей зі синдромом Дауна

12:15 19 березня 2018 р.

Фото до новини

У Львові проведуть флешмоб «Усміхнись мені. Я хочу бути твоїм другом».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 19 березня: «З нагоди Міжнародного дня людини з синдромом Дауна у Львові відбудеться яскравий флешмоб «Усміхнись мені. Я хочу бути твоїм другом». Захід організовує ГО «Розправлені крила» за підтримки Львівської міської ради».

«Учасниками флешмобу стануть діти та молодь з синдромом Дауна, їх сім’ї та друзі. До участі в заході зголосилися також представники комунальних та недержавних установ, громадські активісти, та просто небайдужі львів’яни, які готові продемонструвати свою підтримку людям з синдромом Дауна. Ведучим заходу радо погодився бути Олег Пригода», – поінформували також у міськраді.

Голова ГО «Розправлені крила» Юлія Аронова розповіла: «Мета цього флешмобу – продемонструвати відкритість людей з синдромом Дауна для світу. Адже так само як люди зі звичним набором хромосом, особи з трисомією прагнуть насамперед прийняття та підтримки від оточуючих».

«Умови для участі прості – гарний настрій, кольорові шкарпетки або ж будь-який жовтий аксесуар. Флешмоб відбудеться в середу, 21 березня, біля входу до Львівської міської ради. Початок – о 13.00. Фінальним акордом заходу стане формування фігури у вигляді жовтогарячого серця за участі присутніх, – повідомили також у прес-службі Львівської міськради. – Запрошуємо усіх охочих».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів