Найбагатший український скульптор запропонував започаткувати Львівський бієнале

16:55 2 листопада 2015 р.


Фото: unian.ua

Олег Пінчук запевнив міністра культури, що Львів можна перетворити на одну з культурних столиць Європи.

«Найбагатший український скульптор Олег Пінчук пропонує започаткувати Львівський бієнале», – повідомили сьогодні, 2 листопада, тележурналісти, які також поінформували:

«Львівському бієнале – треба бути. З пропозицією створити у Львові мистецький форум звернувся до міністра культури В'ячеслава Кириленка український скульптор Олег Пінчук  На програму «Мінкульт» він прийшов з ідеєю – проводити Львівський бієнале разом з джазовим фестивалем для того, щоб слухачі стали одразу і відвідувачами арт-фесту.

На думку Пінчука, перші кілька років митецький форум не приноситиме прибутку ані своїм кураторам, ані місту, втім, у довгостроковій перспективі бієнале перетворить Львів на одну з культурних столиць Європи. В'ячеслав Кириленко пообіцяв посприяти створенню Львівського бієнале – вже найближчим часом. Розмову міністра культури з найбагатшим українським скульптором дивіться сьогодні, 2 листопада, в програмі «Мінкульт» о 23:30 на телеканалі «1+1».

Про це повідомили сьогодні, 2 листопада, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1».

dailylviv.com

До теми

10:16 16 травня 2021 р.

Міжнародний день музеїв у Львові: спецпрограма

18 травня Львів разом з усім світом відзначатиме Міжнародний день музеїв. Для події у 2021 році Міжнародна рада музеїв ІСОМ затвердила тему: «Майбутнє музеїв: перевинайдення та переосмислення».

Рубрика: Культура

08:42 14 травня 2021 р.

На Львівщині на одну народну артистку стало більше

У Львівському академічному обласному музично-драматичний театрі ім. Ю. Дрогобича (м. Дрогобич) відбувся бенефіс народної артистки України Надії Цибульської, під час якого заступник голови Львівської ОДА Іван Собко вручив актрисі державну нагороду «Народна артистка Україна».

Рубрика: Культура

19:19 13 травня 2021 р.

У Львові на честь Папи Римського Івана Павла ІІ планують перейменувати вулицю і площу

У червні цього року виповнюється 20 років, як Папа Римський Іван Павло ІІ з пастирським візитом відвідав Україну, зокрема Львів. З нагоди цього місто готує програму заходів, серед яких, зокрема, планують перейменувати одну із львівських вулиць, а також площу.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу