Начальник управління культури Львівської міськради написала заяву на звільнення (оновлено: відео)

19:39 7 жовтня 2015 р.


Фото: life.pravda.com.ua

Як повідомили у прес-службі ЛМР, заяву про відпустку міський голова підписав, про звільнення – ні.

Начальник управління культури Львівської міської ради Ірина Магдиш написала дві заяви – на відпустку і на звільнення. Як повідомили кореспонденту «Радіо Свобода» у прес-службі міськради, заяву про відпустку міський голова підписав, про звільнення – ні.

Скандал із чиновницею міськради спричинений її інтерв’ю для одного з інтернет-видань, в якому вона дала власну оцінку ролі церкви у житті львівської громади. Зокрема в інтерв’ю «Українській правді» Магдиш заявила, що у Львові є райони, де немає жодного культурного центру, бібліотеки, театру або кінотеатру, «єдина розвага для людей в такому районі – церква», і «церква починає на цьому жирувати і зловживати страшним чином». Вона також сказала, що «не проти релігії, це особиста справа людини. Але церква не має бути єдиною інституцією і культурною пропозицією, ми маємо пропонувати людям інші можливості».

На висловлювання чиновниці у соціальних мережах зреагував отець УГКЦ Юстин Бойко і назвав, що це «обливання брудом церкви», попросив міського голову відповісти, чи позиція чиновниці віддзеркалює його особисту позицію і всієї міськради. Міський голова Льова попросив вибачення у вірних за різкі слова своєї підлеглої.

Про це повідомили сьогодні, 7 жовтня, на «Радіо Свобода».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу