На вулиці Короленка у Львові відреставрували три балкони

11:30 8 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

На балконних плитах встановили захист з ущільнювача.

У рамках програми «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова», що реалізовується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Львівською міською радою, відреставрували три балкони у будинку №15 на вул. Короленка. У Німецькому товаристві міжнародного співробітництва розповіли:

«Три балкони на будинку №15 на вулиці Короленка, спорудженого наприкінці ХІХ-го століття, перебували в дуже поганому стані: балконні плити були суттєво пошкоджені, частково сколоті, муровані стовбці розхитані й потріскані, ковані залізні поручні вкриті іржею, численні декоративні елементи відсутні. На одному балконі вже були втрачені три з чотирьох кронштейнів.

Під час реставраційних робіт балконні плити відновили, доповнивши їх спеціальним бетоном. Стовбці демонтували і відлили з цементу копії.

Металеві поручні теж зняли й очистили в майстерні піскоструменевим методом. З бляхи було виготовлено копії усіх втрачених декоративних елементів – квітів і листків.

Поручні обробили антикорозійним засобом і пофарбували. На балконних плитах встановили захист з ущільнювача.

За зразком збереженого кронштейна була виготовлена модель, з якої відлито чотири нові кронштейни. Балконні плити, стовпці та кронштейни пофарбували у колір фасаду».

Про це повідомили сьогодні, 8 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

22:30 25 листопада 2021 р.

На місці центральних залізничних кас у Львові інвестору пропонують відкрити книгарню

Сесія Львівської міської ради затвердила інвестиційний проект «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22». Рішення підтримало 39 депутатів.

Рубрика: Культура

13:48 24 листопада 2021 р.

Чи потрібно хлопчикам гратися з ляльками?

Основними причинами короткочасного інтересу до ляльок у хлопчиків часто бувають допитливість, турбота про слабких, потреба у затишку, проживання певних життєвих ситуацій.

Рубрика: Культура

13:46 23 листопада 2021 р.

Як правильно вибрати картини для дитячої кімнати

З самого народження батьки намагаються оточити свою дитину виключно корисними речами. При цьому сила сприйняття дитини безпосередньо залежить від її віку. При облаштуванні кімнати варто спиратися на захоплення малюка та підкреслювати їх дрібницями. Гарним доповненням до інтер'єру стануть картини. А ми розповімо, як вибрати їх для дитячої кімнати.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу