На вулиці Богдана Хмельницького у Львові облаштовують ще один сквер

17:10 23 вересня 2015 р.

Візуалізація скверу вулиці Богдана Хмельницького

Візуалізація скверу вулиці Богдана Хмельницького
Фото: прес-служба Львівської міськради

Проектом також передбачено влаштування скейт-парку, лавочок, місць для вигулу собак.

«На на ділянці вулиці Богдана Хмельницького від вулиці Грінченка до вулиці Липинського тривають роботи з облаштування громадського простору. Ремонтники замощують велодоріжку, хідники, облаштовано комунікації під освітлення», – повідомили сьогодні, 23 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Проектом також передбачено влаштування скейт-парку, лавочок, місць для вигулу собак.   Як розповіла представник департаменту розвитку ЛМР Ольга Небораць, проект розробили 3 студентки – Христина Чорноус, Олена Зварич та Вікторія Левко. 

Ольга Небораць аоінформувала: «Протяжність скверу – 426 метрів. Тут ми перепланували повністю головну алею, додали сюди відпочинко-прогулянкову алею, велодоріжку. Для шумоізоляції також передбачено висадження вічнозеленого живоплоту, також планується висадити близько 30 дерев вздовж вулиці Богдана Хмельницького».

Роботи виконує  компанія «АьфаБудСервіс». Кошторис – 2,4 млн. гривень. Радник міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Олег Шмід розповів також: «Важливість цієї велодоріжки важко переоцінити. Це практично початок великої північної веломагістралі, це безперервний рух велосипедиста від одного з найвіддаленіших районів – Збоїщ – до самого центру міста. Я думаю, що цю північну веломагістраль зможемо закінчити цього року».

Окрім того, в прес-службі ЛМР традиційно розлого цитують сказане з будь-якого приводу міським головою Львова Андрієм Садовим:

«У Львові робиться ще один сквер. Проект зробили молоді люди, місто його підтримало, інвестуємо бюджетні кошти. Але найважливіше, що мешканці долучаються і долучаються підприємці.

Зокрема, компанія «Галка» обіцяє поставити хороші лавочки, мешканці обіцяють долучитися, коли будемо висаджувати кущі та дерева. А всі будівельні роботи робимо силами міста. Тут буде велодоріжка, 800 метрів в обидва боки.

Маємо за мету, щоб зі Збоїща велодоріжкою можна було доїхати аж до пам’ятника Міцкевичу. Це вже буде повністю зроблена веломагістраль. 

До 10 жовтня основний об’єм робіт буде виконано. Люди, які тут мешкають, будуть мати можливість вийти і відпочити. Бо ця територія була закинута, тут порядку, чесно кажучи, не було.

Завдячуючи  ініціативі мешканців, твердій позиції району, ми це все підтримали. І освітлення буде якісне. Це також важливо з точки зору безпеки, буде менше роботи для нової поліції». 

dailylviv.com

До теми

22:42 19 жовтня 2021 р.

У Львові слухають музику, яку забороняли тоталітарні режими Сталіна і Гітлера (відео)

У Львові прозвучали симфонічні твори репресованих композиторів, написані у концтаборах, та політичних вигнанців з радянської України й нацистської Німеччини.

Рубрика: Культура

12:22 19 жовтня 2021 р.

Нове життя старих речей, або модний апсайклінг з турботою про середовище

“Нове життя старих речей, або модний апсайклінг з турботою про середовище” - освітня онлайн-програма з метою популяризації принципу усвідомленого підходу до моди та відповідального ставлення до споживання предметів одягу, взуття, аксесуарів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу