На транспортних зупинках Львова облаштують книжкові шафи

12:58 18 квітня 2014 р.

Таким є проект полиць

Таким є проект полиць
Фото: afishalviv.net

Як повідомляють активісти, наразі відбувається голосування щодо того, на якій встановлять першу.

У Львові активісти збирають книжки для буккросингу на зупинках громадського транспорту. Про інформує сьогодні, 18 квітня, «Еспресо.TV» з посиланням на інтернет-видання «Аfishalviv.net», яке розповідає у повідомленні «На львівських зупинках будуть книжкові полиці»:

«Радимо долучитись до чудової акції. У Львові стартує збір книг для буккросингу на зупинках громадського транспорту.

Для того, щоб зробити свій внесок у розвиток ініціативи, організатори просять принести принести із дому давно запилені книги. Адже у кожного є давно прочитані книги, які може прочитати хтось інший.

Шукайте коробки для збору книг за адресами: вул. Дорошенка, 50/ пр. Крива Липа, 9 – Medea; вул. Галицька, 1, 2 поверх - Communa (деталі в адміністраторів)

Ініціаторами акції стала спільнота Літературні Манелі. У їхній групі ВК відбувається голосування щодо того, на якій зупинці поставити першу книжкову шафу. На вибір зупинки Університетська, Дорошенка, Гонти, Торгова, Русалка Дністрова, пл. Галицька».

Довідка «Еспресо.TV»: «Буккросинг – хобі та громадський рух, який називають процесом визволення книг. Діє за принципом соціальних мереж і близький до флешмобу. Людина, прочитавши книгу, залишає («звільняє») її у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро), для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати; та у свою чергу повинна повторити процес. Спостереження за «подорожжю» книги можна здійснювати через спеціальні сайти в інтернеті».

dailylviv.com

До теми

21:25 3 грудня 2021 р.

Львів’ян кличуть на органний фестиваль, який стартує 5 грудня

У неділю у Львівському органному залі розпочнеться ХІ Міжнародний органний фестиваль, на якому звучатиме релігійна та класична музика, а також нові твори сучасних композиторів.

Рубрика: Культура

11:51 3 грудня 2021 р.

Музичний сквер Трускавця потрапив до Національного реєстру рекордів України

У Трускавці завдяки конкурсу проєктів місцевих ініціатив створили музичний сквер як освітньо-відпочинковий простір на території позашкільного навчального закладу Трускавецької дитячої школи мистецтв ім.Р.Савицького.

Рубрика: Культура

11:30 2 грудня 2021 р.

Львівські подарунки дітям з сімей переселенців зі Сходу: біля ялинки у костелі

Львів’ян запрошують долучиться до благодійної акції з нагоди дня святого Миколая, яка відбудеться в костелі святого Антонія Падуанського (вул. Личаківська, 49).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу