На Музейній площі у Львові відкрили просто неба галерею «Арт-Тареля»

17:00 17 червня 2016 р.


Фото: afishalviv.net

Побачити всі 15 експонатів на власні очі та насолодитись роботами талановитих львівських митців можна буде до 30 червня 2016 року. Вхід – вільний.

«У Львові на Музейній площі просто неба відкрили галерею «Арт-Тареля» – проект, започаткований 2016-го року у рамках гастрономічного фестивалю «Львів на тарілці», –повідомили сьогодні, 17 червня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Львів’янам та гостям міста представили 15 експонатів-мистецьких тарілок, до створення яких долучилися відомі львівські художники. Кожна робота особлива, у кожній читається стиль та манера автора. Серед творців мистецьких тарілок – такі імениті художники як Іванка та Олександр Войтовичі, Зоряна Савка, Наталя Балух, Оксана Наконечна, Олександра Квик, Ірина Данилюк, Остап Лозинський, Оксана Андрущенко, Уляна Нищук-Борисяк.

Організатори розповіли: «Львів не випадково вважається українською гастрономічною столицею та справжньою принадою для гурманів з різних країн. Галицька кухня та гостинність – це справжнє мистецтво, і звичайно для кожної страви має бути й тарілка. Тому організатори вирішили представити саме посуд як арт-проект, адже з гарної тарелі і їсти приємніше! Знаковим також є те, що до організації проекту «Арт-Тареля» долучився й партнер фестивалю – ТМ «Боржомі», який є визнаним експертом з гастрономії та добре пасує до насичених галицьких страв».

Своєю чергою, Андрій Сидор повідомив: «Наша співпраця з «Боржомі» не випадкова. Адже ця торгова марка є символом гостинності та синонімом легкості після насичених страв та напоїв. Окрім того, за її плечима є низка успішних арт-проектів, добре відомих як у Львові, так і за його межами».

Натомість представник ТМ «Боржомі» Оксана Панкіна підкреслила:

«Нам дуже приємно бути партнерами такого креативного мистецького заходу з гастрономічним присмаком, оскільки вважаємо, що «Боржомі» складе чудову пару галицьким смаколикам».

Побачити всі 15 експонатів на власні очі та насолодитись роботами талановитих львівських митців можна буде до 30 червня 2016 року. Вхід – вільний. Більше інформації – на сайті www.lvivontheplate.com.uа. «FB»: facebook.com/lvivontheplate, e-mail: info@lvivontheplate.com.ua».

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу