На Львівщині визначили 10 кращих Народних домів

13:15 22 квітня 2019 р.

  • 0
  • 4248


Фото: loda.gov.ua

У Львівській області обрали переможців конкурсу «Топ 10 Народних домів».

Про це повідомили в понеділок, 22 квітня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Конкурс «Топ 10 народних домів» відбувається з метою виокремлення та нагородження найкращих народних домів області, надання їм фінансового ресурсу на розвиток. Організатором конкурсу є департамент з питань культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації».

«Фінансовий ресурс на реалізацію конкурсу передбачений у напрямі  Програми складає у 2019 році 600 тисяч гривень. Розмір фінансового ресурсу на один народний дім становить 60 тисяч гривень», – поінформували також в облдержадміністрації

«За результатами розгляду матеріалів конкурсна комісія обрала переможців конкурсу – Народні доми в селищі Поморяни в Золочівському районі, в селі Більче в Миколаївському районі, в селищі Лопатин у Радехівському районі, в селі Гребенів у  Сколівському районі, в місті Добромиль у Старосамбірському районі, в селі Добряни в Стрийському районі, в селі Старий Яр у Яворівському районі, в селі Кротошин Давидівської ОТГ, у Судовій Вишні й Червонограді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:45 23 травня 2019 р.

Львів’яни прощаються з одним із провідників Революції на граніті

У четвер, 23 травня, на Личаківському кладовищі у Львові поховають громадського, політичного і культурного діяча, підприємця, одного з провідників Революції на граніті, засновника «Мистецького об’єднання «Дзиґа» Маркіяна Іващишина.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 1797

09:32 23 травня 2019 р.

У Львові поховають на Личакові одного з провідників Революції на граніті

У четвер, 23 травня, на Личаківському кладовищі поховають громадського, політичного й культурного діяч, підприємця, одного з провідників Революції на граніті, засновника «Мистецького об’єднання «Дзиґа» Маркіяна Іващишина, який передчасно відійшов у вічність 21 травня.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 399

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дороги Львівщини під цифровим контролем

Рубрика: Економіка

Наталія Похмурська - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Гражина Маркова - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Ексгумація і перепоховання Кузнєцова

Рубрика: Політика

Рейдери на львівському заводі?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу