На Львівщині відбудеться проща до Гошева

15:00 21 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

22-25 серпня відбуватиметься молодіжна проща до Гошева та з’їзд Василіянської молоді «Покликані Богом».

Про це повідомили в середу, 21 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Прочани йтимуть на прощу зі Львова, Івано-Франківська та Дрогобича. Зі Львова, зокрема, паломники вирушать 22 серпня о 9.00 від храму апостола Андрія Первозваного на площі Соборній».

«З Івано-Франківська можна вирушити 22 серпня о 9.00 від монастиря Царя Христа на вулиці Незалежності. Прочани з Дрогобича вирушатимуть 23 серпня о 9.00 від монастиря св. Петра і Павла. Усі три групи паломників зустрінуться в Гошеві 24 серпня», – поінформували також у міськраді та опублікували фото з програму з’їзду.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура

12:01 13 лютого 2020 р.

Площу Коліївщини обіцяють впорядкувати мерія і єврейська громада

12 лютого між управлінням охорони історичного середовища ЛМР, ГО «Центр міської історії центрально-східної Європи», ГО «Лабораторія міського простору», Єврейською релігійною громадою прогресивного іудаїзму «Тейва» у Львові, Почесним Консульством Держави Ізраїль у Західному регіоні України, благодійним фондом «Бней Бріт Леополіс» імені Еміля Домбергера, Львівським товариством єврейської культури імені Шолом-Алейхема й Всеукраїнським єврейським благодійним фондом «Хесед-ар'є» підписано Меморандум про співпрацю в напрямку збереження єврейської спадщини у Львові.

Рубрика: Культура