На Львівщині створять екологічно-туристичний об’єкт «Стежка Митрополита Шептицького»

17:54 13 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Сьогодні, 13 липня, під час засідання постійної комісії облаксної ради з питань екології, природних ресурсів та рекреації депутати підтримали ініціативу Винниківського міського товариства «Просвіта» щодо створення комплексного природно-антропогенного об’єкту екологічного та релігійного туризму екскурсійного спрямування «Стежка Митрополита Шептицького».

Екологічно-туристичний об’єкт «Стежка Митрополита Шептицького» планується створити на місці реальної природної стежки, що була прокладена монахами в 1934 році спеціально для рекреаційних потреб Митрополита. Відповідно до задуму ініціаторів, функціонування «Стежки» сприятиме формуванню екологічної культури та розширенню християнського світогляду, а також підвищуватиме туристичну привабливість Львівщини.

На сьогодні ВМТ «Просвіта» підготували концепцію «Стежки Митрополита Шептицького», ескізи скульптур та проект кошторису. Загальна вартість проекту становить 1 млн. 300 тисяч грн.  Товариство «Просвіта» звернулось до обласних обранців з проханням підтримати ідею створення екологічно-туристичного об’єкту «Стежка Митрополита Шептицького» і виділити на його облаштування 600 тисяч грн, оскільки решту суми становлять спонсорські кошти.

Депутати одностайно підтримали ініціативу товариства і скерували лист у департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації для врахування при перегляді показників обласного бюджету на 2015 рік.  Про це повідомили сьогодні, 13 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної ради.

dailylviv.com

До теми

21:25 3 грудня 2021 р.

Львів’ян кличуть на органний фестиваль, який стартує 5 грудня

У неділю у Львівському органному залі розпочнеться ХІ Міжнародний органний фестиваль, на якому звучатиме релігійна та класична музика, а також нові твори сучасних композиторів.

Рубрика: Культура

11:51 3 грудня 2021 р.

Музичний сквер Трускавця потрапив до Національного реєстру рекордів України

У Трускавці завдяки конкурсу проєктів місцевих ініціатив створили музичний сквер як освітньо-відпочинковий простір на території позашкільного навчального закладу Трускавецької дитячої школи мистецтв ім.Р.Савицького.

Рубрика: Культура

11:30 2 грудня 2021 р.

Львівські подарунки дітям з сімей переселенців зі Сходу: біля ялинки у костелі

Львів’ян запрошують долучиться до благодійної акції з нагоди дня святого Миколая, яка відбудеться в костелі святого Антонія Падуанського (вул. Личаківська, 49).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу