На Львівщині розпочався міжнародний фестиваль «Молода Галичина»

22:45 7 липня 2016 р.

  • 0


Фото: ukrinform.ua

Увечері в четвер у Новояворівську відбувається перший концерт за участю зіркових гостей та переможців минулих років.

У Новояворівську на Львівщині розпочався міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина-2016». Увечері тут відбувається перший концерт за участю зіркових гостей та переможців минулих років.

Директор фестивалю Наталія Коваль зазначила: «Пісенне свято у Новояворівську розпочалось із знайомства організаторів фестивалю з його учасниками, обговорення програми. Увечері відбудеться концерт за участі переможців конкурсу минулих років та зіркових гостей».

За її словами, фестиваль триватиме до 12 липня. В його програмі крім конкурсів – майстер-класи, обрання міс «Молодої Галичини», творчі зустрічі із продюсерами, композиторами, поетами, діячами мистецтв, низка розважальних заходів. 

Фестиваль «Молода Галичина», котрий був створений у 1992 році як регіональний, а згодом – Всеукраїнський, вступив у вищий рівень свого творчого шляху, здобувши статус міжнародного. Імпреза набула великого значення у сучасному мистецькому житті України і по праву вважається одним із найкращих молодіжних фестивалів. Її учасниками є молоді виконавці з усіх регіонів України та зарубіжжя.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили сьогодні, 7 липня, у дирекції імпрези.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу