На Львівщині оберуть на відкритих конкурсах директорів трьох закладів культури

15:10 22 липня 2016 р.


Фото: ogo.ua

Управління майном спільної власності облради оголосило конкурси на заміщення посад.

«У Львівській обласній раді оберуть за відкритим конкурсом директорів трьох закладів культури», – запевнили сьогодні, 22 липня, в прес-службі облради., де також розповіли подробиці:

«У п’ятницю, 22 липня, управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосило конкурс на заміщення посад директорів трьох закладів культури. Зокрема йдеться про обрання на відкритому конкурсі директора комунальної установи Львівської обласної ради «Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові», «Історико-етнографічний музей «Бойківщина» у місті Самборі та Історико-краєзнавчого музею м. Винники.

Слід додати, що документи від кандидатів на заміщення вакантної посади приймаються з 22 липня упродовж 30 календарних днів. Початок формування конкурсної комісії – 2 серпня 2016 року.

Більше з умовами конкурсу та вимогами до кандидатів можна ознайомитися за такими посиланнями:«Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові» –http://www.oblrada.lviv.ua/news.php?news/803/group/22; «Історико-етнографічний музей «Бойківщина» –http://www.oblrada.lviv.ua/news.php?news/802/group/22; Історико-краєзнавчий музей міста Винники –http://www.oblrada.lviv.ua/news.php?news/801/group/22».

dailylviv.com

До теми

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу