На Львівщині мовами нацменшин навчають у дев’яти школах

17:28 8 листопада 2013 р.

  • 0
На світлині: учасники ІІ Конкурсу знавців польської мови і культури у Львові (Брюховичі)

На світлині: учасники ІІ Конкурсу знавців польської мови і культури у Львові (Брюховичі)
Фото: polish-school.freevar.com

У п’яти – російською, а в чотирьох – польською.

Як інформує прес-служба обласної державної адміністрації, сьогодні, 8 листопада, під час прес-конференції в ЛОДА директор її департаменту з питань культури, національностей і релігій Наталя Гамкало, зокрема, повідомила: «У 2013 році на реалізацію заходів із підтримки національних меншин у державному бюджеті передбачено 300 тис. грн.».

А проживають на Львівщині, за даними Наталі Гамкало, представники 106 національностей. Об’єднані вони в, як повідомила директор департаменту, «27 офіційно зареєстрованих громадських організацій національних товариств із обласним статусом, котрі співпрацюють з Львівською облдержадміністрацією».

Своєю чергою, заступник директора департаменту освіти та науки Роман Бабій поінформував: «У Львівській області функціонує дев’ять загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням мовами національних меншин. Ми постійно вивчаємо потребу у створенні нових класів та шкіл із навчанням мовами національних меншин. Зараз діє п’ять шкіл із російською мовою навчання та чотири з польською мовою навчання. На Львівщині також проводяться обласні олімпіади з російської мови та літератури і польської мови та літератури».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу