На Львівщині мовами нацменшин навчають у дев’яти школах

17:28 8 листопада 2013 р.

На світлині: учасники ІІ Конкурсу знавців польської мови і культури у Львові (Брюховичі)

На світлині: учасники ІІ Конкурсу знавців польської мови і культури у Львові (Брюховичі)
Фото: polish-school.freevar.com

У п’яти – російською, а в чотирьох – польською.

Як інформує прес-служба обласної державної адміністрації, сьогодні, 8 листопада, під час прес-конференції в ЛОДА директор її департаменту з питань культури, національностей і релігій Наталя Гамкало, зокрема, повідомила: «У 2013 році на реалізацію заходів із підтримки національних меншин у державному бюджеті передбачено 300 тис. грн.».

А проживають на Львівщині, за даними Наталі Гамкало, представники 106 національностей. Об’єднані вони в, як повідомила директор департаменту, «27 офіційно зареєстрованих громадських організацій національних товариств із обласним статусом, котрі співпрацюють з Львівською облдержадміністрацією».

Своєю чергою, заступник директора департаменту освіти та науки Роман Бабій поінформував: «У Львівській області функціонує дев’ять загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням мовами національних меншин. Ми постійно вивчаємо потребу у створенні нових класів та шкіл із навчанням мовами національних меншин. Зараз діє п’ять шкіл із російською мовою навчання та чотири з польською мовою навчання. На Львівщині також проводяться обласні олімпіади з російської мови та літератури і польської мови та літератури».

dailylviv.com

До теми

11:45 28 вересня 2021 р.

Дах каплиці Трьох Святителів - в аварійному стані: починають реставрацію

У каплиці Трьох Святителів, яка є компонентом ансамблю Успенської церкви – пам’ятки архітектури національного значення, встановили риштування для реставрації даху. Також будуть відреставровані і хрести, що розміщені на куполах каплиці. Їх вже демонтували.

Рубрика: Культура

14:21 25 вересня 2021 р.

Церква Гефсиманія - дім, у якому творять Добро (фото, відео)

Про євангельську церкву «Гефсиманія», що розташована на перехресті вулиць Кульпарківська-Антоновича, знають не так вже й багато львів’ян. Це не дивно, адже її пастори і віряни не розвішують по місту білбордів і майже не з’являються у ЗМІ.

Рубрика: Культура

13:43 25 вересня 2021 р.

Нове будівництво на вул. Стефаника у Львові: двір перекриють від опадів, - мерія дозволила (відео)

На вул. Стефаника, 3 Львівська галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького планує облаштувати сучасний мистецький простір, що також передбачає спорудження фондосховищ.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу