На Львівщині модернізують сільські бібліотеки

14:40 23 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Більшість бібліотек нашої області поступово переходять від роботи у форматі «книгосховище» до формату «інформаційно-культурний центр для громади».

«У середу, 22 червня, у Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці  відбувся Міжрегіональний ярмарок-конференція «Сільські бібліотеки. Нові моделі обслуговування громади», – повідомила в четвер директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Береговська, яка також розповіла:

«В ярмарку-конференції взяли  участь директори районних ЦБС, працівники обласних бібліотек, завідувачі організаційно-методичних відділів центральних бібліотек ЦБС та представники сільських бібліотек-філій. У ході конференції обговорювали питання впливу процесу децентралізації на функціонування бібліотек, пошуку подолання кризових явищ, використання інноваційних форм роботи для обслуговування користувачів.

Крім того, провели скайп-зв’зок з бібліотеками Львівської, Вінницької, Луганської, Херсонської областей та презентували результати реалізованих проектів сільськими бібліотеками. Також учасники конференції розповіли про інноваційний досвід роботи сільських бібліотек-філій Бродівського, Дрогобицького, Жидачівського, Жовківського, Сокальського, Стрийського, Яворівського районів.

Учасники заходу також зазначили, що більшість бібліотек поступово переходять від роботи у форматі «книгосховище» до формату «інформаційно-культурний центр для громади». Тому зараз їм слід тільки розширити спектр послуг для мешканців: забезпечити вільний доступ до Інтернету та офісної техніки, проводити консультації, заходи для дітей, молоді та дорослих. Тоді сама сільська громада і її орган управління будуть зацікавлені в подальшому функціонуванні бібліотеки».

Про це повідомили сьогодні, 23 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу