На Львівщині мобілізованим до війська подарували виставу й рок-концерт

15:10 1 липня 2015 р.


Фото: Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Упродовж вистави актори не тільки показували свою майстерність, а й залучали глядачів до дійства, танцюючи із ними в залі та на сцені.

Із нагоди святкування Дня Конституції у 184-му навчальному центрі на Львівщині відбулися вистава та рок-концерт. Спершу гарний настрій своєю виставою подарував бійцям «Християнський театр «Еммануїл».

У вигляді казки про лісових мешканців Комара Макара, Зеленого Дуба, Горобців, Кішечок, Жабок, та головних персонажів – Дівчинку Агатку і Котика Муренича, актори розказали про війну та воїнську службу. Впродовж вистави актори не тільки показували свою майстерність, а й залучали глядачів до дійства, танцюючи із ними в залі та на сцені.

Директор ЛМГО «Християнський театр «Еммануїл» Жанна Горай розповіла: «Наш театр існує понад чотирнадцять років. Ми стараємося заторкнути актуальні події, те, що нас хвилює, те, що відбувається. Ми працюємо з воїнами вже багато років. І зараз вирішили у такі скрутні часи трошки повеселитися, трошечки позитива дати. Так вирішили, і, здається, непогано.

У другій половині дня просто неба перед клубом містечка «Базове» військовим дали концерт чотири співачки – Наталка Самсонова, Вікторія Бігун, Марта Була та Ольга Домніцак, котрі заспівали як сумні так і веселі, енергійні пісні. Особливо розчулили серця слухачів твори «Художник і поет» про самопожертву двох митців заради рідної землі, пісні «Зниклий безвісти» та воєнна балада «Добровольці».

Наталка Самсонова розповіла: «Дивитися в очі тим хлопцям, які призвані на війну я не можу, тому що боляче. Тому що, коли я дивлюся їм в очі, я розумію, що я з ними познайомилася, і вони мої браття» 

Мобілізовані на початку червня Олексій Іванов з Києва та Сергій Харченко зі Сумської області серед інших отримали від виконавиць у подарунок платівку «Чорний рушник». Олексій каже, що найбільше на цьому концерті його вразила пісня «Йшов солдат на Схід».

А Сергій зазначив, що кожна пісня на концерті була для нього патріотичною. «Вона аж до серця дістає», – каже він.

Співачки дали й розігрітися слухачам, й підняли своїми піснями втомлену після польових навчань публіку на ноги. Наприкінці всі – і глядачі, і виконавиці – заспівали Державний Гімн України, після чого бійці не хотіли відпускати дівчаток без автографів та спільних фотографій.

Також до Дня Конституції для військовослужбовців 184-гого навчального центру були проведені заходи, які покликані пояснити важливість та непорушність Основного Закону. Відбулися лекція на тему «Конституція України – Основний Закон держави», демонстрація документальних фільмів «Михайло Грушевський» та «Конституція України», а також тематичні виставки літератури в бібліотеках Навчального центру.

Про це повідомили на сайті львівської Акакдемії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

17:36 30 листопада 2021 р.

Алегоричну скульптуру Моцарта від Моцартеуму та Линів залишать на площі Маланюка у Львові

Депутати Львівської міської ради не підтримали петиції про демонтаж скульптури Франца Ксавера Моцарта на площі Євгена Маланюка. Рішення не набрало потрібної кількості голосів, тож скульптура залишиться на цій площі.

Рубрика: Культура

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу