На Львівщині артисти вкотре підтримали мобілізованих вояків концертами

10:25 15 липня 2015 р.


Фото: Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

У 184-му навчального центру львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного не лише стріляють гармати.

Запальний сиртакі разом танцювали і військовослужбовці, і артисти – так закінчився концерт у містечку «Базове» 184-го навчального центру львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Мелодію танцю виконувала скрипалька Мая Оніщук із Мистецької Подільської сотні. Артистка грала на скрипці у середині кола, у якому разом танцювали і глядачі, і виконавці.

«Концерт дуже хороший, музика, спів, веселість, усе дуже позитивно, – поділився враженнями після закінчення концерту 30-річний гранатометник з Києва Олексій Іванов. – Я на концерті дещо відволікся від своїх думок, не кажучи, що відпочив від щоденних навчань».

Недільний концерт у 184-му навчальному центрі тривав понад дві години. Артисти виступали перед клубом містечка «Базове», глядачі ж розмістилися у тіні дерев навпроти імпровізованої сцени.

У гості до військових разом із артистами Мистецької Подільської сотні з Хмельницького приїхали ще й артисти Львівського будинку офіцерів. Тож перед військовослужбовцями заспівала Анна Маякова, а із шоу-програмою виступив театр-кабаре «Леополіс».

Гості з Поділля співали для військовослужбовців народні і сучасні пісні та декламували патріотичну поезію. Виступи артистів зі Львова та Хмельницького чергувалися, а глядачі, серед яких були як мобілізовані, так і солдати строкової служби, усіх артистів підтримували гучними оплесками.

Координатор Мистецької Подільської сотні Віктор Шайда зазначив: «Ми – артисти, і в такий важкий час ми не можемо просто сидіти і спостерігати, коли проти нашої країни іде неоголошена війна. Тому митці Хмельниччини вирішили допомагати нашому війську конкретними справами у межах наших можливостей, –За останній рік ми дали понад сотню концертів як у зоні проведення АТО, так і у військових частинах у місцях їхньої дислокації. Адже для нас найголовніша мета – це підтримати бойовий дух наших захисників».

А до містечка «Острог» 184-го навчального центру в Старичах приїхали з концертом представники Церкви християн віри Євангельської із міста Новояворівськ. Вони співали для мобілізованих духовні пісні та декламували релігійну поезію.

Про це повідомили на сайті львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного,

dailylviv.com

До теми

21:25 3 грудня 2021 р.

Львів’ян кличуть на органний фестиваль, який стартує 5 грудня

У неділю у Львівському органному залі розпочнеться ХІ Міжнародний органний фестиваль, на якому звучатиме релігійна та класична музика, а також нові твори сучасних композиторів.

Рубрика: Культура

11:51 3 грудня 2021 р.

Музичний сквер Трускавця потрапив до Національного реєстру рекордів України

У Трускавці завдяки конкурсу проєктів місцевих ініціатив створили музичний сквер як освітньо-відпочинковий простір на території позашкільного навчального закладу Трускавецької дитячої школи мистецтв ім.Р.Савицького.

Рубрика: Культура

11:30 2 грудня 2021 р.

Львівські подарунки дітям з сімей переселенців зі Сходу: біля ялинки у костелі

Львів’ян запрошують долучиться до благодійної акції з нагоди дня святого Миколая, яка відбудеться в костелі святого Антонія Падуанського (вул. Личаківська, 49).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу