На Форумі видавців у Львові збирають книги для «малих батьківщин» героїв Небесної Сотні й АТО

20:37 12 вересня 2014 р.


Фото: «Газета по-українськи»

Поруч із книгами в скриньку для пожертв збирають кошти на відправлення книг до місця призначення.

Більше ста книг за два дні зібрали волонтери із спільноти «Бібліотека Майдану» для сільських читалень батьківщини загиблих героїв АТО та героїв Небесної Сотні. У такий спосіб хочуть подякувати за свободу.

«Більшість книжок все ж таки несуть люди із дому. Менше, купують тут на форумі і вже віддають нам. Дехто із самих авторів приносить з власними автографами та своїми побажаннями. От Василь Стефак, подарував дві власні книги «По той бік ночі». Обов'язково передамо їх у бібліотеки тих регіонів звідки загинули наші герої», – говорить Ярослава Дмитрук із «Бібліотеки Майдану».

Волонтери збирають книги у спеціальні коробки. Натомість жертводавцям дарують конверти із марками своєї спільноти. Поруч з книгами у скриньку для пожертв збирають кошти на відправлення книг до місця призначення.

«Вдома маю чи не всі видання Марії Матіос. Улюблена й найдорожча книжка – «Москалиця», авторка сама мені підписала. Вирішив нею поділитися з тими людьми, які втратили найближчих, у боротьбі за свободу», – каже один із книжкових жертводавців, Василь Гомчук.

Волонтери кажуть, що ті бібліотеки, куди будуть направлені книжки, дуже потребують дитячих видань та історичних. Спочатку зібраною літературою поділяться на території Західної, Центральної, Північної та Південної України.

А коли завершаться воєнні дії на Донбасі –надішлють книги і на Схід. Збиратимуть допомогу книжками до завершення форуму.

Про це повідомила сьогодні, 12 вересня, журналіст «Газети по-українськи» Вікторія Цимбаліста.

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу