На благочинному концерті у Львові вшанували пам'ять 243 полеглих на сході України земляків (відео)

11:30 8 липня 2016 р.


Фото: 032.ua

Кожного з полеглих бійців з нашої області згадали перед початком концерту поіменно.

У Львові влаштували концерт пам’яті бійців, які загинули на сході. До філармонії запросили рідних та близьких полеглих вояків.

Як стало відомо, у зоні АТО загинули 243 бійці зі Львівщини. Кожного з них перед початком концерту згадали поіменно. На концерті звучали твори української й світової класики, а також народні пісні.

Схожий концерт уже проводили в Полтаві. Організатори сподіваються, що й інші міста України зголосяться влаштовувати подібні пам’ятні вечори.

Волонтер концерту Людмила Чичук зазначила: «Це об’єднання родин між собою. Ми запросили усі родини з Львівщини, щоб побачитися з ними, сказати їм зі сцени, що вони не єдині у своєму горі, що ми разом з ними так само переживаємо. Їхня трагедія – це наша трагедія».

Про це повідомили сьогодні, 8 липня, на сайті телевізійного «5 каналу».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу