На аукціоні у Львові збиратимуть кошти на лікування дружини військового

17:24 14 червня 2018 р.

  • 0
  • 609


Фото: loda.gov.ua

Лікарі й медсестри малювали в четвер, 14 червня, напередодні професійного свята, ангелів.

Про це повідомили в четвер, 14 червня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Медики Львівщини під наставництвом художника Лева Скопа малювали ангелів на ґонтах, які, опісля, виставлять на благодійний аукціон зі збору коштів для лікування Лілії Ляшевської, дружини військового Кириченка, що найдовше з українських службовців пробув у російському полоні. Творили на ґонтах – дерев’яних дощечках із покрівлі старого даху церкви Івана Хрестителя, що в Городку Львівської області».

«Місце для натхнення вибрали також невипадкове – Львівське лікарське товариство. Відтак, готові роботи виставлять на благочинний аукціон під час урочистостей до Дня медика, які відбудуться завтра, 15 червня, у театрі імені Марії Заньковецької. А кошти, виручені від продажу ґонт, скерують для лікування Лілії Ляшевської, дружини військового Кириченка, що найдовше з українських службовців пробув у російському полоні», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Малювання із медиками – це вже третій етап проекту «Ангели надії». В межах перших двох, своїх небесних захисників творили відомі львів’янки, журналісти та рятівники. Тоді кошти від продажу робіт спрямовували на покриття боргу за оптику, яку волонтери придбали і передали нашим військовим», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми