Митців Львівщини запрошують до участі в конкурсі

15:42 18 вересня 2015 р.


Фото: spilnotv.com

Заявки до представлення творів та робіт на здобуття обласної премії у галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у 2015 році прийматимуть до 1 жовтня 2015 року.

У Львівській обласній державній адміністрації триває прийом заявок до представлення творів та робіт на здобуття обласної премії у галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у 2015 році. Про це повідомила сьогодні, 18 вересня, заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Мирослава Туркало.

За її словами, премія визначається щорічно у тринадцяти номінаціях: мистецтвознавство і культурологія; музейна справа і збереження культурної спадщини; поезія; проза; літературознавство, сучасна літературна критика та переклади; драматургія, театральне мистецтво; журналістика та публіцистика; музичне мистецтво; образотворче мистецтво; декоративно-ужиткове мистецтво; народна творчість; дизайн; архітектура. Подання-рекомендацію, оригінальні твори і роботи або каталоги робіт, присвячені ним статті в пресі слід подати у департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА на вулиці Винниченка, 14 до 1 жовтня.

Твори і роботи мають бути оприлюдненими у завершеному вигляді упродовж останніх трьох років, але не пізніше ніж за півроку до їх висунення на здобуття премії. За детальнішою інформацією звертатися за телефоном 261-22-27.

Про це повідомили сьогодні, 18 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі  обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:02 21 жовтня 2021 р.

У Львові постав оновлений скорботний Христос

У межах українсько-польської програми «Збереження спільної культурної спадщини» відреставрували колону з фігурою скорботного Христа, що на вул. Зеленій у Львові.

Рубрика: Культура

12:56 21 жовтня 2021 р.

Зали Львівського музею історії релігії відреставрують за 20 млн грн

За гроші держбюджету відреставрують ще один об’єкт на Львівщині. Йдеться про експозиційні зали Львівського музею історії релігії. Орієнтовна вартість реставраційних робіт складає близько 20 млн гривень.

Рубрика: Культура

11:46 20 жовтня 2021 р.

У Львові Іван Остапович перезапустить міське управління культури

Відтепер управління культури Львівської міської ради очолюватиме Іван Остапович, який упродовж останніх 4 років був директором Львівського будинку органної та камерної музики.

Рубрика: Культура

22:42 19 жовтня 2021 р.

У Львові слухають музику, яку забороняли тоталітарні режими Сталіна і Гітлера (відео)

У Львові прозвучали симфонічні твори репресованих композиторів, написані у концтаборах, та політичних вигнанців з радянської України й нацистської Німеччини.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу