«Мистецька подільська сотня» подарувала у Львові концерт учасникам війни на сході України

21:42 13 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

11-12 липня спільна концертна бригада подільських артистів за підтримки львівських колег виступила перед військовослужбовцями – учасниками антитерористичної операції, які перебувають на теренах західного регіону.

У складі творчого десанту з Хмельниччини до них завітали учасники «Мистецької подільської сотні» та працівники Збройних Сил України 42-го гарнізонного будинку офіцерів із міста Старокостянтинів. Як розповів один із співорганізаторів культурно-мистецького заходу директор львівського 58-го будинку офіцерів Віталій Провозін, цей амбітний за масштабом проект вдалося реалізувати лише спільними зусиллями.

Він також розповів: «Наша бригада впродовж останніх місяців неодноразово виїжджала до військових частин і на польові бази, де гартують свій вишкіл військовослужбовці Збройних Сил України. Більш того, налагоджено якісну співпрацю з львівськими митцями, які на волонтерських засадах допомагають нам та дарують свій талант глядачам у військовому однострої».

Концертну програму високо оцінили пацієнти та військовослужбовці – учасники АТО, які отримали поранення на сході країни та перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. Про це повідомили сьогодні, 13 липня, в прес-службі міністерства оборони україни.

dailylviv.com

До теми

22:30 25 листопада 2021 р.

На місці центральних залізничних кас у Львові інвестору пропонують відкрити книгарню

Сесія Львівської міської ради затвердила інвестиційний проект «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22». Рішення підтримало 39 депутатів.

Рубрика: Культура

13:48 24 листопада 2021 р.

Чи потрібно хлопчикам гратися з ляльками?

Основними причинами короткочасного інтересу до ляльок у хлопчиків часто бувають допитливість, турбота про слабких, потреба у затишку, проживання певних життєвих ситуацій.

Рубрика: Культура

13:46 23 листопада 2021 р.

Як правильно вибрати картини для дитячої кімнати

З самого народження батьки намагаються оточити свою дитину виключно корисними речами. При цьому сила сприйняття дитини безпосередньо залежить від її віку. При облаштуванні кімнати варто спиратися на захоплення малюка та підкреслювати їх дрібницями. Гарним доповненням до інтер'єру стануть картини. А ми розповімо, як вибрати їх для дитячої кімнати.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу