Міжнародний різдвяний фестиваль пройде у Львові втретє

15:30 5 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

7 та 8 січня фольклорні колективи з Білорусі, Польщі, Словенії, Туреччини, а також інших міст України ділитимуться на ярмарковій площі в центрі Львова автентичними колядками, піснями і танцями з львів'янами та гостями міста.

Про це повідомили сьогодні, 5 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Цьогоріч Міжнародний різдвяний фестиваль відбудеться у Львові вже втретє. 7 січня він почнеться о 14.00, а 8 січня – з 13.00»

У міськраді також запевнили: «До Львова, окрім українських гуртів, приїдуть також і п’ять іноземних фольклорних-колективів, які ділитимуться із гостями ярмарку добрим настроєм та власними традиційними різдвяними співанками, танцями і театральними постановками. Перший день фестивалю закінчиться виступом української співачки Наталки Карпи, а другого дня – на завершення фестивалю – організатори готують особливий різдвяний флеш-моб: виконання легендарного «Щедрика» усією ярмарковою площею, спільно з колективами-учасниками ІІІ Міжнародного різдвяного фестивалю та хоровою капелою «Дударик».

«Цьогоріч етно-колективи долучаться до ще однієї яскравої львівської традиції – фестивалю «Спалах Різдвяної зірки». А 8 січня пройдуть урочистою ходою разом зі звіздарями центральними вулицями міста і яскравими ярмарковими алеями», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради та опублікували програму ІІІ Міжнародного різдвяного фестивалю.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини