Міжнародний музичний маратон пам'яті Василя Сліпака триватиме у Львові три дні

10:48 29 червня 2017 р.

Василь Сліпак на фронті

Василь Сліпак на фронті
Фото: wz.lviv.ua

Перший день музичного маратону пам'яті Василя Сліпака «W Live.Тихі дні любові і музика миру» буде присвячений хоровій музиці.

Про це повідомили сьогодні, 29 червня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Після ранкової літургії, що розпочнеться  о 10.00 у церкві Святих Верховних апостолів Петра і Павла, пам`ятні заходи будуть продовжені на Полі почесних поховань на Личаківському цвинтарі. На знак пошани і вдячності до Василя Сліпака просто на Полі почесних поховань звучатиме орган: гратиме барокова французька музика. Таким жестом організатори хочуть вшанувати пам`ять видатного співака і воїна. Саме 29 червня 2016 року  Василь  Сліпак загинув від кулі снайпера на війні  на Сході України».

Як інформував «Щоденний Львів», впродовж трьох днів у семи різних локаціях міста звучатиме хорова. фортепіанна і оперна музика.

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу