Міжнародний фестиваль «Wiz-Art» пройде у Львові вдванадцяте

13:48 19 серпня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: tvoemisto.tv

19-25 серпня у Львові покажуть під девізом «Наважся побачити» в межах Міжнародного фестивалю короткометражного кіно «Wiz-Art» понад 120 ретельно відібраних з-поміж 1291 робіт.

Про це повідомили в понеділок, 19 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Потужна міжнародна та національна конкурсні програми, спеціальні покази до Дня незалежності, унікальна нагода для глядачів долучитися до обрання найкращої короткометражки Європи – це лише частина того, що чекає на відвідувачів 12-го кінофестивалю «Wiz-Art».

Директорка фестивалю «Wiz-Art» Ольга Райтер зазначила: «Тішимось, що вже 12 рік поспіль ми знаходимо можливості й партнерів, щоб організувати фестиваль. З кожним роком фестиваль стає все більшим. Цього року він триватиме сім днів. До нас надійшло 1291 фільмів з п’яти континентів світу, і це при тому, що подача до нас є платною».

Ольга Райтер розповіла також: «Орієнтовно кожен 10 фільм зміг туди потрапити. Тому фільми, що включені у нашу програму, справді є вибраними. У національному конкурсі змагаються 10 фільмів, а у міжнародному конкурсі 16. Ці фільми претендують на нашу головну нагороду «Grand Prix».

Директорка фестивалю «Wiz-Art» поінформувала також: «Будуть такі нагороди, як «Найкращий український фільм», «Вибір глядачів», «Найкраща режисерська робота» та «Найкращий сценарій». Цього року наш фестиваль відбувається на День незалежності. У червоній залі «Кінопалацу» ми показуємо два українських фільми «На перехресті історії» та «Дорога додому». Це є фільми 2011 і 2018 року. На нашу думку, ці фільми рефлексують той шлях, який Україна пройшла за цей час».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура

12:01 13 лютого 2020 р.

Площу Коліївщини обіцяють впорядкувати мерія і єврейська громада

12 лютого між управлінням охорони історичного середовища ЛМР, ГО «Центр міської історії центрально-східної Європи», ГО «Лабораторія міського простору», Єврейською релігійною громадою прогресивного іудаїзму «Тейва» у Львові, Почесним Консульством Держави Ізраїль у Західному регіоні України, благодійним фондом «Бней Бріт Леополіс» імені Еміля Домбергера, Львівським товариством єврейської культури імені Шолом-Алейхема й Всеукраїнським єврейським благодійним фондом «Хесед-ар'є» підписано Меморандум про співпрацю в напрямку збереження єврейської спадщини у Львові.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу