Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти» триватиме у Львові 6-15 жовтня

12:00 5 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 819


Фото: зі сторінки Львівської філармонії в інтернет-мережі «Facebook»

У п’ятницю, 6 жовтня, у Львівській обласній філармонії відбудеться урочиста церемонія відкриття XXIII Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти».

Про це повідомили у Львівській обласній раді, де також розповіли: «XXIII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти» збере музикантів та композиторів з України, США, Польщі, Болгарії, Норвегії, Великобританії, Італії, Франції, Японії, Азербайджану, а триватиме до 15 жовтня. Цьогоріч у програмі фестивалю – концерти на різних майданчиках Львова, Тернополя та Києва».

«6 жовтня фестиваль відкриватиме Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, який виконує твори Бели Бартока та Джона Адамса. Традиційна «Ніч контрастів» триватиме 7 жовтня з 21:00 до ранку, коли відбудеться концерт до 80-річчя Валентина Сильвестрова, електро-акустичний перформанc «Backspace», виступи флейтистів, віолончелістів, органістів та електронна музика. На «Контрастах» презентуватимуть себе молоді музиканти, а також звучатиме багато української композиторів – Євгена Станковича, Василя Барвінського, Валентина Сильвестрова, Мирослава Скорика, Вірка Балея, Богдани Фроляк та інших», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми