Міжнародний фестиваль «Pizzicato e Cantabile» пройде у Львові вчетверте

11:34 10 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

У Львівській національній філармонії вчетверте відбудеться міжнародний фестиваль літньої пори «Pizzicato e Cantabile».

Про це повідомили в середу, 10 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Слухачів очікують 10 цікавих подій, які триватимуть упродовж 14 липня – 11 серпня. Фестиваль об’єднає музикантів із п’яти країн – США, Хорватії, Чехії, Франції та України. У їхньому виконанні звучатимуть всесвітньо відомі шедеври. Окрім того, гості фестивалю також презентуватимуть музику своїх рідних країн».

«Зокрема, у програмі «De la France avec amour», батько і син, П’єр Зеворт та Авґустін Зеворт виконають композиції французьких майстрів. 21 липня органіст Едмунд Андлер-Борічь також познайомить гостей події із творами хорватських митців для цього інструмента», – поінформували також в облдержадміністрації.
«28 липня чеські музиканти виконають камерну вокальну музику Леоша Яначека та Антоніна Дворжака, а 6 серпня Петр Плани інтерпретуватиме чеську органну музику.

«За словами організаторів, багатогранний репертуар концертів поєднає фортепіанне, органне, духове, вокальне, клавесинне, струнне та навіть поетичне і зображальне мистецтво», – повідомили також в облдержадміністрації та опублікували повну програму фестивалю.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини