Міжнародний фестиваль «Pizzicato e Cantabile» пройде у Львові вчетверте

11:34 10 липня 2019 р.

  • 0
  • 426


Фото: loda.gov.ua

У Львівській національній філармонії вчетверте відбудеться міжнародний фестиваль літньої пори «Pizzicato e Cantabile».

Про це повідомили в середу, 10 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Слухачів очікують 10 цікавих подій, які триватимуть упродовж 14 липня – 11 серпня. Фестиваль об’єднає музикантів із п’яти країн – США, Хорватії, Чехії, Франції та України. У їхньому виконанні звучатимуть всесвітньо відомі шедеври. Окрім того, гості фестивалю також презентуватимуть музику своїх рідних країн».

«Зокрема, у програмі «De la France avec amour», батько і син, П’єр Зеворт та Авґустін Зеворт виконають композиції французьких майстрів. 21 липня органіст Едмунд Андлер-Борічь також познайомить гостей події із творами хорватських митців для цього інструмента», – поінформували також в облдержадміністрації.
«28 липня чеські музиканти виконають камерну вокальну музику Леоша Яначека та Антоніна Дворжака, а 6 серпня Петр Плани інтерпретуватиме чеську органну музику.

«За словами організаторів, багатогранний репертуар концертів поєднає фортепіанне, органне, духове, вокальне, клавесинне, струнне та навіть поетичне і зображальне мистецтво», – повідомили також в облдержадміністрації та опублікували повну програму фестивалю.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:32 22 липня 2019 р.

На Львівщині розпочався форум учнів суботніх і недільних шкіл

28 дітей із Греції, Литви, Польщі, Португалії, Іспанії, Італії, Туреччини завітали на Львівщину, аби взяти участь у форумі учнів суботніх і недільних шкіл, які функціонують при громадських організаціях закордонних українців.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 468

13:33 20 липня 2019 р.

Львівська міськрада не застрахувала мозаїку Патика від знищення, – юрист

Знищена мозаїка Володимира Патика мусить бути відновлена. За відновлення повинен заплатити забудовник, який бульдозером зруйнував твій мистецтва. Але й львів’яни готові за рахунок спільнокошту долучитися до реанімації твору мистецтва.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 1371

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення мозаїки Володимира Патика у Львові

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Любомир Зубач ("Самопоміч")-Юрій Сиротюк ("Свобода")

Рубрика: Політика

Форум ГО Львівщини за ЄС

Рубрика: Політика

Всі відео розділу