Міжнародний фестиваль класичної гітари «Guitar Vik» триватиме у Львові втретє

13:15 8 травня 2019 р.

Фрагмент «Програму ІІІ Міжнародного фестивалю класичної гітари «Guitar Vik».

Фрагмент «Програму ІІІ Міжнародного фестивалю класичної гітари «Guitar Vik».
Фото: Скріншот зі сторінки на сайті Львіської міськради

8-12 травня у Львові триватиме вже третій Міжнародний фестиваль класичної гітари «Guitar Vik».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «У програмі фестивалю – концерти чеського гітариста Лукаша Соммера, народного артиста Угорщини Михайла Вігули, виступи відомих українських виконавців та майстер-класи. Не змінюючи основної ідеї – створення можливості творчого спілкування молодих виконавців на класичній гітарі, низку концертів доповнили виступами визнаних виконавців – Володимира Доценка й Михайла Вігули – та майстер-класами. Окрім того, в межах «Guitar Vik» відбудеться семінар-дискусія «Початковий етап навчання гри на класичній гітарі» (модератор – Петро Брюхін)».

«ІІІ Міжнародний фестиваль класичної гітари «Guitar Vik» поки що єдиний захід в такому форматі, адже не передбачає конкурсу між виконавцями, а лише надає майданчик для творчого діалогу, обміну досвідом, можливість здобути нові професійні навички. «Guitar Vik» послідовно популяризує творчість українських композиторів-гітаристів, не лише включаючи ці твори до програми концертів, а й ініціюючи презентації нотних видань», – поінформували також у міськраді.

«Guitar Vik» – унікальна можливість для львів’ян та гостей міста почути музику для класичної гітари, написану в різні епохи, композиторами різних країн, у виконанні найкращих виконавців України та зарубіжжя. Фестиваль розширив свої горизонти і вперше відбуватиметься як міжнародний», – поінформували також у міськраді, де також опублікували «Програму ІІІ Міжнародного фестивалю класичної гітари «Guitar Vik».

dailylviv.com

До теми

22:44 19 вересня 2021 р.

Два видавництва - з Харкова і Дніпра - отримали від мера Львова по 25 тис грн на комікси

Сьогодні у РадіоГаражі міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною вручили нагороди від міста двом видавництвам за працю над коміксами для дорослих та дітей. Окрім дипломів, видавництво IST Publishing та видавництво Lantsuta publisher отримують премії від міста по 25 тис грн на розвиток нових коміксів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу