Міський голова Львова вважає, що «місто повинно дозріти» до знесення його спотворювачів

14:35 21 листопада 2013 р.


Фото: novobudovy.com

Добре, що Андрій Садовий хоч «не виключає, що зайві поверхи новобудови, розташованої на вулиці Личаківській, 33а, можуть бути знесені».

Як повідомляє сьогодні, 21 листопада, прес-служба ЛМР, міський голова Львова Андрій Садовий не виключає, що зайві поверхи новобудови, розташованої по вулиці Личаківській, 33а (на фото - її проектований вигляд) можуть бути знесено. Дослівно ж він сказав із цього приводу:

«Хочу подякувати небайдужим львів’янам, які на початку цього тижня підняли це питання публічно. Я думаю, що місто повинно дозріти до прецеденту, коли забудівельник і архітектор, який запроектував цей будинок, повинні нести покарання. 

Якщо забудова перевищує поверховість, яка була можливою, архітектор має бути позбавлений ліцензії. Вчора я звернувся до людей не піддаватися, якщо їм пропонуватимуть купити квартири у цьому будинку.

Бо можливо, так виглядає, що доведеться останні поверхи знімати і робити меншу поверховість. Це безпрецедентний випадок.

Я думаю, що прокуратура фахово проведе розслідування, я думаю, що Архбудконтроль вчинить всі дії. Прошу ЗМІ це питання максимально публічно висвітлювати». 

Але оскільки в тому числі прес-служба ЛМР нагадує після цитування нею тиради Садового про новобудову по вулиці Личаівській, 33а, що вона «псує панораму історичного Львова», то щонайменше, дивує все ще очікування міським головою «дозрівання» львів’ян до потреби знесення спотворювачів їх історичного середовища.

dailylviv.com

До теми

22:44 19 вересня 2021 р.

Два видавництва - з Харкова і Дніпра - отримали від мера Львова по 25 тис грн на комікси

Сьогодні у РадіоГаражі міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною вручили нагороди від міста двом видавництвам за працю над коміксами для дорослих та дітей. Окрім дипломів, видавництво IST Publishing та видавництво Lantsuta publisher отримують премії від міста по 25 тис грн на розвиток нових коміксів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу