Міський голова Львова й «Карпати» хочуть побудувати на місці стадіону «Україна» Діснейленд

16:32 10 квітня 2014 р.


Фото: magnatetravel.uz

Про це повідомив віце-президент футбольного клубу й голова громадської організації «Завжди вірні» Тарас Павлів.

Як передає сьогодні, 10 квітня, «Еспресо. TV», віце-президент футбольного клубу «Карпати» й голова громадської організації «Завжди вірні» Тарас Павлів в ефірі телеканалу «ZIK», що почесний президент ФК «Карпати» Петро Димінський і міський голова Львова Андрій Садовий планують у разі переїзду цього клубу зі стадіону «Україна» на «Арену Львів» побудувати на місці першого з них розважальний парк. Дослівно ж Тарас Павлів сказав: «Є такий проект і бажання Андрія Садового і Петра Димінського замість старого стадіону «Україна» побудувати розважальний парк. Це буде на ділянці стадіону і замість базару, який не зайнятий. Щось на зразок Діснейленду.

dailylviv.com

До теми

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

19:24 9 листопада 2020 р.

За п’ять років можемо її не впізнати: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову

23 роки поспіль 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Львівський мовознавець, дослідник Тарас Береза розповів про тенденції у мовному середовищі Львівщини та порадив, що читати, аби плекати власну українську.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу