Міноборони відзначило капеланів зі Львова

13:54 21 грудня 2015 р.


Фото: kapelanstvo.com.ua

Подяки військового відомства вручили отцям Тарасові Михальчуку та Андрію Сіданичу.

«Під час ІХ Всеукраїнського з’їзду військових капеланів УГКЦ, який тривав у Києві з 14 до 17 грудня, окремим священикам були вручені подяки від Міністерства оборони України», – повідомили сьогодні, 21 грудня, на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info», де також розповіли подробиці:

«Зокрема, подячні грамоти отримали й душпастирі «Центру Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ» – отці Тарас Михальчук та Андрій Сіданич. Військові капелани отримали подяку «за активну громадянську позицію та душпастирську опіку особового складу Збройних Сил України на території Донецької та Луганської областей в часи зовнішньої агресії проти України».

Нагадаємо, що під час ІХ Всеукраїнського з’їзду військових капеланів УГКЦ ті священики, які побували з душпастирською місією в зоні бойових дій,  також були нагороджені першою в історії УГКЦ Патріаршою відзнакою – іменним «Хрестом військового капелана». Серед нагороджених– душпастирі «Центру Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ», священнослужителі Гарнізонного храму святих апосолів Петра і Павла, які підтримували на сході України дух наших захисників – отці Степан Сус, Тарас Михальчук, Андрій Сіданич, Андрій Хомишин, Богдан Кулик, Роман Довгань та Михайло Білецький».

Про це повідомили сьогодні, 21 грудня, на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info», де також опублікували фотографії відзнак.

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу