Медіа-холдинг «RAI Media Group» розкриває структуру своєї власності (відеотрансляція)

09:29 3 липня 2017 р.

О 10.00 у Львівському прес-клубі розпочнеться відеоінтерв’ю з Андрієм Русиняком, засновником створеного торік першого в Івано-Франківській області медіа-холдингу «RAI Media Group».

До складу медіа-холдингу входять обласний телеканал «РАІ», радіо «РАІ», веб-сайт «trkrai.com», діловий економічний журнал «MEGA», бізнес-портал «dilovyi.com.ua» і BTL-агентство «PROMIK». Андрію Русиняку, генеральному директору ПП «Телекомпанія «РАІ», належить 20% її акцій, а решту 80% - його сім’ї.

Довідка

Народився Андрій Русиняк 20 квітня 1969 року в с. Старий Мартинів Галицького району Івано-Франківської області. Закінчив Калуське культурно-освітнє училище, де здобув кваліфікацію “клубний працівник”, керівник самодіяльного оркестру духових інструментів.
З 1987 до 1989 років служив в армії керівником військового оркестру. З 1989 року працював у Бурштинському енергетичному технікумі керівником художньої самодіяльності. У 1991 році став ініціатором і засновником молодіжної телевізійної студії “Енергетик” у м. Бурштин Івано-Франківської області.
У середині 90-х років створив одну із перших в області мережу кабельного телебачення в Бурштині, а згодом і в Галичі.
У 1992 році заснував інформаційно-комерційне підприємство «РАІ», згодом – приватне підприємство «Телекомпанія «РАІ», в якому Андрій Русиняк став генеральним директором.
У 1993 році закінчив вищу школу менеджменту і здобув кваліфікацію менеджер зовнішньоекономічної діяльності.
У 1999 році закінчив Львівський національний університет ім.І. Франка, здобув вищу освіту за спеціальністю “журналістика”.
У 1999-2001 рр. проходив творчу практику на радіостанціях м.Чикаго (США), «Нова хвиля», «Українське радіо».
У 2007 році під керівництвом Русиняка було створено «Радіо-РАІ», станції м. Бурштин, м. Долина, м. Верховина, м. Косів.
З 2010 року Русиняк розпочав створення на території Галицького району Івано-Франківської області цифрового телебачення на базі системи МІТРІС. Телерадіокомпанія «РАІ» стала однією із чотирьох електронних засобів масової інформації Прикарпаття, яка у вересні 2011 року отримала ліцензію на право мовлення у цифровому форматі. А з 1 жовтня 2011 року на території Івано-Франківщини розпочато трансляцію цифрового ефірного телебачення. Обсяг мовлення ТРК «РАІ» становить 24 години на добу. Це спонукало до створення додаткових потужностей: як технічних, так і творчого журналістського колективу. Саме тому в травні 2013 року відкрито новий офіс - в Івано-Франківську. Наприкінці 2016 року створено медіа-холдинг «RAI MEDIA GROUP».

Ця бесіда - лінк трансляції 3 липня на YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=erACBHdL5e0 - стане четвертою з циклу інтерактивних відеоінтерв’ю у Львівському прес-клубі з власниками і співвласниками ЗМІ зі Львівcької, Івано-Франківської, Тернопільської областей. Кожне з восьми інтерв’ю триватиме одну годину на семи інтернет-ресурсах: канал в YouTube Press Club Lviv - https://www.youtube.com/user/pressclublviv ; портал «Щоденний Львів» - http://dailylviv.com/; сайт Львівського прес-клубу - http://pressclub.lviv.ua/index.php?id=10 ; сторінки у Facebook - https://www.facebook.com/pressclublviv/ і https://www.facebook.com/dailylviv/; у Twitter - https://twitter.com/daily_lviv іhttps://twitter.com/pressclublviv. Під час інтерв’ю відбуватиметься інтерактивний зв'язок (запитання-відповіді) з користувачами соціальних мереж. Інтерв’ю (відео- і текстовий варіанти) та фоторепортажі будуть розіслані у ЗМІ. Проект має за мету зробити ЗМІ Львівcької, Івано-Франківської, Тернопільської областей більш прозорими і посилити медіаграмотність громадян. Він відбувається за підтримки медійного проекту “У-Медіа”, який виконує міжнародна організація “Інтерньюс”.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:25 3 грудня 2021 р.

Львів’ян кличуть на органний фестиваль, який стартує 5 грудня

У неділю у Львівському органному залі розпочнеться ХІ Міжнародний органний фестиваль, на якому звучатиме релігійна та класична музика, а також нові твори сучасних композиторів.

Рубрика: Культура

11:51 3 грудня 2021 р.

Музичний сквер Трускавця потрапив до Національного реєстру рекордів України

У Трускавці завдяки конкурсу проєктів місцевих ініціатив створили музичний сквер як освітньо-відпочинковий простір на території позашкільного навчального закладу Трускавецької дитячої школи мистецтв ім.Р.Савицького.

Рубрика: Культура

11:30 2 грудня 2021 р.

Львівські подарунки дітям з сімей переселенців зі Сходу: біля ялинки у костелі

Львів’ян запрошують долучиться до благодійної акції з нагоди дня святого Миколая, яка відбудеться в костелі святого Антонія Падуанського (вул. Личаківська, 49).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу