Майстрині зі Севастополя теж представили свої роботи на виставці лялькарів у Львові (відео)

15:04 29 червня 2014 р.


Фото: YouTube

Участь у ній беруть також гості з Чорткова, Запоріжжя, Черкас і Росії.

Західна інформаційна корпорація розповідає сьогодні, 29 червня, в повідомленні «У Львові представлена лялькова виставка майстринь із різних міст України, навіть із Севастополя»:

«У Львові представлена лялькова виставка майстринь з Чорткова, Запоріжжя, Черкас та Севастополя. Організатори атракції переконані іграшкові персонажі допоможуть львів’янам відволіктися від поганих думок. Про це йдеться у сюжеті програми «Погляд на тиждень» телеканалу ZIK (щобудня о 21.00) журналіста Вікторії Долик.

Також на виставку завітали майстрині із Криму та Росії. Таким чином, лялькарки хочуть показати, що вони за єдину і неподільну Україну.

«Будь-яка лялька в принципі є політичною. Політика – це є багато інтересів. Витвір мистецтва – це взагалі політична дія, тому люди, які дивляться на мої ляльки вони можуть ставати кращими, і, це вже буде мій політичний вклад, в сучасність», – розповідає лялькарка з Києва Олена Місюна.

На виставці представлена понад сотня виробів. Стільки ж і відвідувачів прийшло подивитись на лялькове мистецтво. Виставка триватиме протягом десяти днів. Для найбільших поціновувачів ляльки – щоденно проводитимуться майстер класи».


Відео: Західна інформаційна корпорація

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу