«Майстерня міста» об’єднає львів’ян увосьме

14:30 14 травня 2019 р.

  • 0
  • 633


Фото: city-adm.lviv.ua

Цього року «Майстерня міста» матиме декілька головних локацій.

У прес-службі Львівської міськради повідомили у вівторок, 14 травня: «Майстерня міста» у Львові буде розгорнута увосьме. Головна її мета – об’єднати мешканців, владу та громадських активістів для спілкування про важливі міські та громадські ініціативи, які змінюють Львів».

«Майстерня міста» стає територією для дискусій, обговорень, презентацій та створення спільних рішень. Цього року Майстерня міста матиме декілька головних локацій – Сихів, Левандівка, Рясне, вулиця Панча й Підзамче. Тривалість восьмої «Майстерні міста» у Львові – з 17 травня до 9 червня», – поінформували також у міськраді.

«Багато відповідальності за організацію «Майстерні міста» 2019 беруть на себе представники громадських організацій та ініціативні мешканців районів, які готові розвивати місто, приймати та пропонувати актуальні рішення для змін. Цьогорічна «Майстерня міста» буде розгорнута за максимальної участі таких організації, як ГО «Кращий Сихів», ГО «Львівський блок», ГО «REZavod», ГО «Ініціативна група Рясне», ГО «Нові Орбіти», – розповіли також у міськраді.

«Восьма «Майстерня міста» у Львові пройде під девізом інтегрованого розвитку міста. «Програма заходів побудова в рамках саме цієї концепції – багато подій про інклюзивність, співпрацю, урбаністику та екологію, про самозарадність та відповідальне творення міста, про активну громадську позицію та транспорт, про чистоту та дозвілля, про те, що є актуальним у кожній мікрогромаді нашого міста. Переглянути програму «Майстерні міста» можна за посиланням», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Першочергові проекти нової ВР

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Парасковія Дворянин-Ігор Зінкевич

Рубрика: Політика

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу