Львів’янин очолить Філадельфійську архиєпархію УГКЦ

12:30 30 серпня 2017 р.


Фото: ugcc.if.ua

У неділю, 3 вересня, у Львові урочисто розпочнеться Синод єпископів УГКЦ.

Про це повідомили сьогодні, 30 серпня, в департаменті інформації УГКЦ, де також розповіли: «Цими днями наші єпископи з усього світу спішать до України. Десять днів синодальних засідань ми будемо радитися, як нам послужити нашій Церкві. Головною темою Синоду буде «Молитва». Божественної Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового.

Глава Церкви закликав вірян: «Головне прохання, яке ми прагнемо висловити на цьому Синоді, – це слова апостолів до Ісуса Христа: «Господи, Учителю, навчи нас молитися». Ми також прагнемо запитати себе і вас про те, як ми молимося, чи вміємо молитися, чи молитва є диханням нашої душі? Прошу всіх вас за цей Синод молитися! Ми так потребуємо, щоб Синод не був справою грона єпископів. Бо він загальноцерковна подія, велика подія всієї Церкви».

Як повідомив Блаженніший Святослав, на початок Синоду, в наступну неділю, у Львові буде висвячений новий єпископ, який народився у Львові, але призначений єпископом-помічником Філадельфійської архиєпархії УГКЦ у США. «Тому нового єпископа нашої Церкви, єпископа-номінанта Андрія, просимо вас особливо згадати у своїх молитвах», − закликав наприкінці Предстоятель Церкви.

Натомість «Радіо Ватикану» поінформувало: «Святіший Отець призначив отця Андрія Рабія, протосинкела Філадельфійської архиєпархії УГКЦ в США, єпископом-помічником цієї архиєпархії, надаючи йому титулярний осідок Германіціяни. Єпископ-номінат Андрій Рабій народився  1 жовтня 1975 року у Львові. Переїхавши до США, дуже добре пристосувався до місцевих умов».

dailylviv.com

До теми

14:34 28 жовтня 2020 р.

«Кінець «сонцесяйної» епохи»: у Львові презентували саркастичну книгу про місто і його мера

Навіть якщо Андрій Садовий обійде Олега Синютку у другому турі виборів і втримається у кріслі міського голови, його епоха однаково скінчилася. Адже того ореолу сонцесяйності й безгрішності, який багато людей бачили над його головою, вже не буде – німб потьмянів і впав на землю.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу