Львів’яни вшановують поета Богдана-Ігоря Антонича

16:12 6 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Представники громадськості, духовенства й влади та поціновувачі поетичного слова Богдана-Ігоря Антонича поклали на Янівському кладовищі, де знайшов свій спочинок митець, квіти до його могили та віддали йому шану.

Про це повідомили сьогодні, 6 липня, у Львівській облдержадміністрації, де також поінформували: «Опісля чину панахиди слова шани висловив поет Ігор Калинець та заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук».

Зокрема, Оксана Стоколос-Ворончук зазначила: «80 років тому з української землі пішла людина, яка пригорнула своїм словом багатьох, людина – талант, людина – новатор. Богдан-Ігор Антонич – митець, який жив за своєю «зеленою Євангелією» та вірив, що все, що нас оточує, має здатність «розмовляти». А ще, розуміючи швидкоплинність, він просто любив життя. І сьогодні його велике відкрите серце і світосприйняття є прикладом для нас, що попри минучість, випробування та виклики долі, віра, пам'ять і милосердна любов  – це той грунт, на якому слід будувати своє життя».

Також під час заходу поезія Антонича яскраво і схвильовано лунала із уст дітей, учасників гуртка «Юні друзі Антонича», що діє при місцевому музеї-садибі у Бортятині Мостиського району Львівщини. На завершення усі присутні заспівали патріотичних пісень», – розповіли також в також облдержадміністрації

«У неділю, 9 липня, у Музеї-садибі родини Антоничів, львівський фотограф Йосип Марухняк презентуватиме виставку «Вітай життя!», присвячену поетові. До вшанування пам’яті Богдана-Ігоря Антонича долучиться Львівський акустичний гурт «Три кроки в ніч», що в супроводі бандури виконає пісні на вірші поета. Окрім того, в межах пам’ятних заходів, відбудеться  круглий стіл «Антонич і модернізм: «національне мистецтво» та/як універсалізація ідей», який об’єднає літературознавців, науковців, істориків, філологів, та дослідників творчості Богдана-Ігоря Антонича», – поінформували також сьогодні, 6 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:25 3 грудня 2021 р.

Львів’ян кличуть на органний фестиваль, який стартує 5 грудня

У неділю у Львівському органному залі розпочнеться ХІ Міжнародний органний фестиваль, на якому звучатиме релігійна та класична музика, а також нові твори сучасних композиторів.

Рубрика: Культура

11:51 3 грудня 2021 р.

Музичний сквер Трускавця потрапив до Національного реєстру рекордів України

У Трускавці завдяки конкурсу проєктів місцевих ініціатив створили музичний сквер як освітньо-відпочинковий простір на території позашкільного навчального закладу Трускавецької дитячої школи мистецтв ім.Р.Савицького.

Рубрика: Культура

11:30 2 грудня 2021 р.

Львівські подарунки дітям з сімей переселенців зі Сходу: біля ялинки у костелі

Львів’ян запрошують долучиться до благодійної акції з нагоди дня святого Миколая, яка відбудеться в костелі святого Антонія Падуанського (вул. Личаківська, 49).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу