Львів’яни створили мурали на полігоні університету внутрішніх справ

16:30 23 серпня 2019 р.


Фото: lv.npu.gov.ua

Яскраві мурали відтепер милуватимуть око усіх, хто завітає до навчально-тренувального відділу «Верещиця».

Про це повідомили в п’ятницю, 23 серпня, в Головному управлінні ДСНС у Львівській області, де також розповіли: «Намалювали цю красу діти. Вони трудилися впродовж кількох годин, аби прикрасити стіни навчальних полігонів кольоровими барвами».

«Ідея проведення такої мистецької акції з’явилася у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Втілити її у життя допомоги працівники сектору ювенальної превенції поліції Львівщини спільно з обласним учнівським парламентом», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Над створенням малюнків працювали двоє художників – Микола Старіков та Катерина-Анастасія Шевчук. Вони долучилися до мистецької акції та підготували ескізи майбутніх муралів», – розповіли також в обласному управлінні поліції.

«У Верещицю дорослі приїхали разом із юними активістами Львівського обласного учнівського парламенту. Стати учасниками арт-дійства зголосилися п’ятнадцятеро дітей», – повідомили також в обласному управлінні поліції.

Президент учнівського самоврядування Соломія Чайка зазначила: «Ми намагаємося якомога активніше виховувати національну свідомість молоді, тому одразу підтримали такий захід».

«На одному зі зображень – український боксер, який втілює силу та незламність національного духу. Ще два малюнки присвятили поліцейській тематиці», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Мурали нанесли на стіни навчальних полігонів, де тренуються курсанти та слухачі «Академії поліції». Автори ідеї переконують, що ці, створені дітьми, малюнки надихатимуть працівників поліції та мотивуватимуть до дії», – розповіли також в обласному управлінні поліції.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу