Львів’яни отримають ще один театр

14:48 25 січня 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Режисер Сез Баумрін запевнив: «Ми ставимо собі ціль піднімати питання про суспільні і особистісні проблеми».

У середу, 25 січня, ініціатор відкриття експериментального театру на території колишнього заводу у Львові, американський режисер Сез Баумрін розповів прес-конференції про всі його особливості театру й прем’єру «Чужинець на чужині», яка відбудеться 26 і 27 січня, а також про майбутні напрями розвитку театрального проекту і мистецького простору. Зокрема він повідомив: «Театр «Гершом» – це експериментальний театральний проект, побудований на поєднанні різноманітних форм мистецтва: музика, танець, візуальні мистецтва, акторська гра, спів. Використовуємо форму імпровізації та спільного пошуку. Наша мета – розвивати творчий  потенціал митців, акторів, танцівників, музикантів тощо, одночасно перетворюючи колишній завод на мистецьке середовище» .

Сез Баумрін також запевнив: «Ми ставимо собі ціль піднімати питання про суспільні і особистісні проблеми, шукаючи відповідь у формі театру чи поєднанні різних видів мистецтва; розвивати проект не тільки у контексті Львова, але й в контексті всієї України та налагодити співпрацю з міжнародними театральними спільнотами; підтримувати створену платформу у Львові на постійній основі».

За словами режисера, його подальші завдання: 1) Створити лабораторію дослідження театрального мистецтва енергію людського тіла та як психологічне явище. З цього приводу був проведений перший воркшоп «Visible and audible energy» за участі львівських акторів, танцівників і художників з використанням музики та свідомої імпровізації. 2) Створити початковий театральний репертуар. 2) Створити експериментальні перформативні проекти. 4) Співпрацювати з акторами, танцівниками, фотографами, художниками, створюючи спільні проекти та надаючи простір для їхньої творчої реалізації. 5) Підтримувати створений простір у Львові на постійній основі. 6) Зібрати кошти на розвиток проекту за допомогою краудфандингової кампанії на платформі «Спільнокошт», оскільки театр «Гершом» є ініціативою самих акторів й некомерційним проектом.

Про це повідомили сьогодні, 25 січня, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів