Львів’яни ініціювали створення Альянсу творчої молоді

16:30 7 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Більше 50-ти громадських організацій, культурних фондів, творчих спілок, волонтерських та соціальних об’єднань задекларували наміри створити потужну громадську ініціативу – Альянс творчої молоді».

Про це повідомили в четвер, 7 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «За ініціативи керівництва Львівського палацу мистецтв, понад 50 громадських організацій підписали меморандум про співпрацю, розвиток сучасної культури та мистецтва на Львівщині, а також задекларували спільні наміри щодо популяризації культурно-мистецького центру та реалізації спільних проектів та ініціатив на базі палацу мистецтв».

Виконувач обов’язків генерального директора Львівського палацу мистецтв Юрій Візняк зазначив: «Палац нарешті почав виконувати свою справжню місію та функцію в культурному житті міста та області. Ми задекларували своє бажання, на базі комунальної установи, створити вільний майданчик для реалізації творчого потенціалу талановитої молоді та вже визнаних митців, культурно-мистецьких, соціальних, благодійних, волонтерських проектів, програм та ініціатив, створення сучасних творчих центрів та шкіл, організації різнопланових подій, заходів, виставок, концертів, форумів, семінарів, конференцій, майстер-класів тощо. А, також, популяризації Львівського палацу мистецтв та його діяльності».

«Ініціатива львів’ян повинна об’єднати в перспективі близько 150 громадських організацій, які спільно працюватимуть над розвитком культури, творчості, сучасного та креативного мистецтва, збереження національної ідеї, пам’яті та ідентичності, історичних цінностей, українських традицій та принципів демократичного суспільства, реалізацією масштабних арт – проектів, програм та стартапів. Підписати меморандум та увійти до Альянсу творчої молоді можуть громадські організації, асоціації, благодійні фонди, творчі спілки, фундації, що представляють культурні, мистецькі, соціальні, волонтерські, освітні кола», – поінформували також у міськраді.

Координатор проекту Володимир Місяйло запевнив: «Ми перші в країні хто ініціював і взявся об’єднати представників громадського сектору задля реалізації дійсно крутих культурних проектів, аналогів яких немає в Україні. Наша діяльність аполітична, не комерційна і носить виключно соціальний характер. Будь-яка організація чи творча людина, яка має ентузіазм і хоче себе реалізувати спільно з нами може долучитися до даного проекту. Наша команда вже розпочала працювати над створенням мережі сучасних арт-хабів, творчих коворкінгів та мистецьких платформ у Львові та в районах Львівщини».

dailylviv.com

До теми

20:14 8 грудня 2021 р.

У Львові заклали капсулу на будівництво Першого акустичного концертного залу в Україні

У Львівському державному музичному ліцеї ім. С. Крушельницької триває будівництво Першого акустичного концертного залу в Україні. Сьогодні ж провели закладання капсули будівництва та його благословення.

Рубрика: Культура

21:25 3 грудня 2021 р.

Львів’ян кличуть на органний фестиваль, який стартує 5 грудня

У неділю у Львівському органному залі розпочнеться ХІ Міжнародний органний фестиваль, на якому звучатиме релігійна та класична музика, а також нові твори сучасних композиторів.

Рубрика: Культура

11:51 3 грудня 2021 р.

Музичний сквер Трускавця потрапив до Національного реєстру рекордів України

У Трускавці завдяки конкурсу проєктів місцевих ініціатив створили музичний сквер як освітньо-відпочинковий простір на території позашкільного навчального закладу Трускавецької дитячої школи мистецтв ім.Р.Савицького.

Рубрика: Культура

11:30 2 грудня 2021 р.

Львівські подарунки дітям з сімей переселенців зі Сходу: біля ялинки у костелі

Львів’ян запрошують долучиться до благодійної акції з нагоди дня святого Миколая, яка відбудеться в костелі святого Антонія Падуанського (вул. Личаківська, 49).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу