Львів’ян запрошують обговорити проект облаштування дитячого майданчика, скверу й площі біля цирку

11:05 30 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Дискусія розпочнеться о 18.00.

«У п’ятницю, 30 жовтня, о 18.00 у фойє Львівського цирку відбудеться представлення та обговорення попередньої концепції проекту облаштування дитячого майданчика, скверу та площі», – повідомили сьогодні, 30 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також нагадали:

«Спільно з мешканцями було проведено робочу зустріч, на якій обговорювалися питання облаштування дитячого майданчика, та опитування «Яким має бути дитячий майданчик біля Львівського цирку?». За підсумками опитування та робочої зустрічі було визначено думку мешканців стосовно бажаних елементів дитячого майданчика та зібрано основні побажання щодо його зовнішнього вигляду, які були враховані при підготовці проекту.  Для того, щоб визначити остаточний вигляд дитячого майданчика, скверу та площі, закликаємо львів’ян взяти участь в обговоренні.

Як інформував «ЩЛ», 30 жовтня у Львові розглянуть проект облаштування дитячого майданчика, скверу й площі біля цирку.

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу