Львів’ян запрошують на нічні чування в соборі святого Юра

14:50 22 липня 2015 р.


Фото: umh.org.ua

Програма чувань: молитва за мир і спокій у нашій країні; роздуми над посланнями Митрополита Андрея; презентація фільму «Невигідний Шептицький», спілкування.

У ніч з 24 на 25 липня в соборі святого Юра відбудуться нічні чування для молоді. Чування в Соборі святого Юра триватимуть в молитовному наміренні за мир та спокій в Україні розпочнуться о 20.00.

Програма чувань: молитва за мир і спокій у нашій країні; роздуми над посланнями Митрополита Андрея; презентація фільму «Невигідний Шептицький», спілкування. Організатори чувань зазначили: «Чекаємо всіх охочих у Соборі, щоб піднести молитву до Господа, просячи ласки миру для нашої країни і прослави слуги Божого Митрополита Андрея».

Фільм, який переглядатимуть учасники чувань, знято у Польщі 2009 року. Основною темою «Невигідного Шептицького» є ключове питання «Чому митрополит не проголошений блаженним та праведником світу?».

Автори фільму намагаються знайти відповіді в Постуляційному бюро беатифікації та канонізації УГКЦ, Інституті Яд Вашем та через призму живих свідків і нечисельних архівних документів про Митрополита. Про це повідомили сьогодні, 22 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

20:14 8 грудня 2021 р.

У Львові заклали капсулу на будівництво Першого акустичного концертного залу в Україні

У Львівському державному музичному ліцеї ім. С. Крушельницької триває будівництво Першого акустичного концертного залу в Україні. Сьогодні ж провели закладання капсули будівництва та його благословення.

Рубрика: Культура

21:25 3 грудня 2021 р.

Львів’ян кличуть на органний фестиваль, який стартує 5 грудня

У неділю у Львівському органному залі розпочнеться ХІ Міжнародний органний фестиваль, на якому звучатиме релігійна та класична музика, а також нові твори сучасних композиторів.

Рубрика: Культура

11:51 3 грудня 2021 р.

Музичний сквер Трускавця потрапив до Національного реєстру рекордів України

У Трускавці завдяки конкурсу проєктів місцевих ініціатив створили музичний сквер як освітньо-відпочинковий простір на території позашкільного навчального закладу Трускавецької дитячої школи мистецтв ім.Р.Савицького.

Рубрика: Культура

11:30 2 грудня 2021 р.

Львівські подарунки дітям з сімей переселенців зі Сходу: біля ялинки у костелі

Львів’ян запрошують долучиться до благодійної акції з нагоди дня святого Миколая, яка відбудеться в костелі святого Антонія Падуанського (вул. Личаківська, 49).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу