Львів’ян закликають долучатися до акції «Стань святим Миколаєм для дитини»

14:28 4 грудня 2015 р.


Фото: picasso.lviv.ua

Кожен, хто принесе подарунки для дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, отримають приємний бонус від клубу «Picasso».

«Усіх охочих запрошують приєднатись до благодійної акції «Стань святим Миколаєм для дитини» та долучитись до збору подарунків для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які дуже чекають на те, що Святий Миколай завітає до них», – повідомили сьогодні, 4 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також передали:

«Організатори акції зазначають: «Ми розпочинаємо акцію «Стань святим Миколаєм для дитини», у рамках якої будемо збирати іграшки, книжки та канцелярське приладдя для дітей, які проживають в інтернатах та дитячих будинках Львова, для того, щоб Святий Миколай завітав і до них. Зібрані «миколайчики» будуть передані дітям 19 грудня. Також варто зазначити, що кожен, хто принесе подарунки, отримає приємний бонус від клубу «Picasso».

Щоб долучитись до акції, потрібно принести іграшки, книжки або канцелярське приладдя за адресою: вул. Зелена, 88, клуб «Picasso».  Детальна інформація за телефоном: 093-109-20-97 або на сайті http://www.picasso.lviv.ua/ua».

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу