Львів’ян привітали із Великодніми святами владики УГКЦ та УПЦ КП

21:35 19 квітня 2014 р.


Фото: zaxid.net

Зокрема вони бажають своїм співвітчизникам: «Хай тріумф Воскресіння Сина Божого наповнить радістю й світлом кожне здорове й зболіле людське серце в нашій Україні!».

Як повідомляє прес-служба міської ради, до львів’ян звернулися із Великодніми привітаннями. Архієпископ і Митрополит Львівський Української греко-католицької церкви Ігор (Возьняк) та Митрополит Львівський і Сокальський керуючий Львівсько-Сокальською єпархією Української православної церкви Київського патріархату Димитрій. Зокрема,  владика УГКЦ звернувся до львів’ян із такими словами:

«Дорогі та достойні сестри і брати! Ми також повірили у воскресіння Ісуса Христа й прийняли це глибоко до своїх сердець!

Ця віра зумовлює нас жити згідно з Христовим вченням, Його наукою, яку передає Церква Христова, щоб осягнути вічне щасливе життя. Кожній людині простягнутий ключ Святого Євангелія, Заповідей Бога й вчення Церкви, яким необхідно з гідністю користуватися в житті, щоб увійти в радість Господню.

Воскресіння Христове – це не тільки перемога над злими силами, над диявольською та людською гординею, над усяким духовним злом, яке шукає собі місця в людських душах. Хай це Воскресіння Ісусове та порожній гріб стане для нас поважним земським та фізичним документом неземної події.

Воскреслий Христос, який з’являвся апостолам та учням, остаточно переконав їх у своєму Воскресінні та Божественному житті у вічності! Це трудно вдавалося, але поволі велика правда про Воскресіння Христове поширювалася у світі та приймалася людськими серцями.

Ця правда тріумфуватиме до кінця світу! Хай тріумф Воскресіння Сина Божого наповнить радістю й світлом кожне здорове й зболіле людське серце в нашій Україні! Хай радість світлого Воскресіння буде радістю немовлят і дітей, юнаків та дівчат, дорослих і людей поважного віку, хворих і здорових, вільних і в неволі! Христос – радість і любов, що завжди перемагає!».

Натомість владика УПЦ КП привітав львів’ян так:

«Ми з вами не повинні належати до тих, хто сумнівається, бо на таких не спочиває ні сам Христос, ні світлодайна благодать Його Воскресіння. Від самого початку ті, що увірували у Воскресіння Христа, стали святими…

Неземна, а після воскресіння особливо неземна краса Христа дає відблиск на всіх, хто до цього свята причасний. Це тихе світло ранкової радості вже спочиває на жінках-мироносицях, воно починає спочивати і на Святих Апостолах і потім на Святих Церкви Христової, на тих, хто йде за Спасителем…

Йти з Христом – це означає йти вслід Його Воскресінню, тому що дорога до вічного життя проходить через воскресіння. Для самого Христа, як джерела вічного і спасительного життя, вона проходила через Голгофу і Хрест. Хрест і Воскресіння – це головні події не тільки євангельської, але й світової історії.

Не забуваймо, що після Голгофи настає воскресіння, зло руйнується, нищиться, перемагається, саме тому, що Ісус помирає на хресті. Отже, й ми незабаром побачимо перемогу, бо й Господь переміг зло. Дорогі у Христі брати та сестри, пастирі Церкви Христової, вітаю Вас із Великоднем, світлим Христовим Воскресінням, і нехай Божа благодать у воскреслому Христі Ісусі завжди перебуває з Вами».

dailylviv.com

До теми

17:36 30 листопада 2021 р.

Алегоричну скульптуру Моцарта від Моцартеуму та Линів залишать на площі Маланюка у Львові

Депутати Львівської міської ради не підтримали петиції про демонтаж скульптури Франца Ксавера Моцарта на площі Євгена Маланюка. Рішення не набрало потрібної кількості голосів, тож скульптура залишиться на цій площі.

Рубрика: Культура

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу