Львів’ян привітали із Великодніми святами владики УГКЦ та УПЦ КП

21:35 19 квітня 2014 р.


Фото: zaxid.net

Зокрема вони бажають своїм співвітчизникам: «Хай тріумф Воскресіння Сина Божого наповнить радістю й світлом кожне здорове й зболіле людське серце в нашій Україні!».

Як повідомляє прес-служба міської ради, до львів’ян звернулися із Великодніми привітаннями. Архієпископ і Митрополит Львівський Української греко-католицької церкви Ігор (Возьняк) та Митрополит Львівський і Сокальський керуючий Львівсько-Сокальською єпархією Української православної церкви Київського патріархату Димитрій. Зокрема,  владика УГКЦ звернувся до львів’ян із такими словами:

«Дорогі та достойні сестри і брати! Ми також повірили у воскресіння Ісуса Христа й прийняли це глибоко до своїх сердець!

Ця віра зумовлює нас жити згідно з Христовим вченням, Його наукою, яку передає Церква Христова, щоб осягнути вічне щасливе життя. Кожній людині простягнутий ключ Святого Євангелія, Заповідей Бога й вчення Церкви, яким необхідно з гідністю користуватися в житті, щоб увійти в радість Господню.

Воскресіння Христове – це не тільки перемога над злими силами, над диявольською та людською гординею, над усяким духовним злом, яке шукає собі місця в людських душах. Хай це Воскресіння Ісусове та порожній гріб стане для нас поважним земським та фізичним документом неземної події.

Воскреслий Христос, який з’являвся апостолам та учням, остаточно переконав їх у своєму Воскресінні та Божественному житті у вічності! Це трудно вдавалося, але поволі велика правда про Воскресіння Христове поширювалася у світі та приймалася людськими серцями.

Ця правда тріумфуватиме до кінця світу! Хай тріумф Воскресіння Сина Божого наповнить радістю й світлом кожне здорове й зболіле людське серце в нашій Україні! Хай радість світлого Воскресіння буде радістю немовлят і дітей, юнаків та дівчат, дорослих і людей поважного віку, хворих і здорових, вільних і в неволі! Христос – радість і любов, що завжди перемагає!».

Натомість владика УПЦ КП привітав львів’ян так:

«Ми з вами не повинні належати до тих, хто сумнівається, бо на таких не спочиває ні сам Христос, ні світлодайна благодать Його Воскресіння. Від самого початку ті, що увірували у Воскресіння Христа, стали святими…

Неземна, а після воскресіння особливо неземна краса Христа дає відблиск на всіх, хто до цього свята причасний. Це тихе світло ранкової радості вже спочиває на жінках-мироносицях, воно починає спочивати і на Святих Апостолах і потім на Святих Церкви Христової, на тих, хто йде за Спасителем…

Йти з Христом – це означає йти вслід Його Воскресінню, тому що дорога до вічного життя проходить через воскресіння. Для самого Христа, як джерела вічного і спасительного життя, вона проходила через Голгофу і Хрест. Хрест і Воскресіння – це головні події не тільки євангельської, але й світової історії.

Не забуваймо, що після Голгофи настає воскресіння, зло руйнується, нищиться, перемагається, саме тому, що Ісус помирає на хресті. Отже, й ми незабаром побачимо перемогу, бо й Господь переміг зло. Дорогі у Христі брати та сестри, пастирі Церкви Христової, вітаю Вас із Великоднем, світлим Христовим Воскресінням, і нехай Божа благодать у воскреслому Христі Ісусі завжди перебуває з Вами».

dailylviv.com

До теми

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

19:24 9 листопада 2020 р.

За п’ять років можемо її не впізнати: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову

23 роки поспіль 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Львівський мовознавець, дослідник Тарас Береза розповів про тенденції у мовному середовищі Львівщини та порадив, що читати, аби плекати власну українську.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу