Львівський театр імені Лесі Українки відкрив свій сьомий сезон сезон мюзиклом

16:30 10 вересня 2014 р.


Фото: надано кореспонденту газети «День» театром імені Лесі Українки

Зал бурхливими оплесками сприйняв постановку за п’єсами «Наталка Полтавка» Івана Котляревського та «Дівка на виданню» Івана Озаркевича.

Стартував 7-й сезон муніципального театру мюзиклом «DIVKA» за п’єсами «Наталка Полтавка» Івана Котляревського та «Дівка на виданню» Івана Озаркевича. Музика і лібрето композитора, режисера, актора, співака, музиканта, а віднедавна – директора театру Олексія Коломійцева.

Автор мюзиклу незвично потрактував добре знайому з класики історію кохання, подаючи її як реальне сьогоднішнє життя  – без прикрас та ілюзій. Вистава приємно вражає темпоритмом, світлом, декораціями, костюмами, пластикою і вокальними даними акторів...

Поза сумнівом, сцена цього театру такого ще не бачила! В буклеті-програмці до постановки зазначено, що «DIVKA»  – це «життя, магія, туса, ексклюзив, музика та стиль».

Напевно, саме вище зазначений перелік й зібрав повну глядацьку залу. Серед публіки – актори театру Заньковецької, зокрема – народна артистка України, режисер і педагог Таїсія Литвиненко, керівник модерн-балету «Акверіас» Оксана Лань і, до речі, багато нельвів’ян, в тім числі – туристи з Німеччини.

Зал сприйняв постановку, прем’єра якої відбулася у червні цього року, бурхливими оплесками, котрі лунали не тільки в кінці вистави, а й чи не після кожної мізансцени. Про це повідомила сьогодні, 10 вересня, львівський кореспондент київської газети «День» Тетяна Козирєва.

dailylviv.com

До теми

13:37 4 березня 2021 р.

Володимиру Івасюку - 72, на цвинтар прийшли львів'яни

Сьогодні, 4 березня, виповнюється 72 роки від дня народження композитора, поета, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Героя України Володимира Івасюка. У Львові на Личаківському кладовищі спільною молитвою та покладанням квітів вшанували пам’ять видатного композитора.

Рубрика: Культура

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу