Львівський театр імені Лесі Українки отримав нового керівника

09:40 5 вересня 2017 р.


Фото: tvoemisto.tv

Ольга Пужаковська наголошує на необхідності якнайшвидшого приведення приміщення театру імені Лесі Українки до ладу.

У конкурс на посади директора й художнього керівника львівського театру імені Лесі Українки» перемогла його головний адміністратор і менеджер проектів ЛММГО «Мистецька майстерня «Драбина» Ольга Пужаковська, яка також працювала головним спеціалістом відділу культури по охороні об’єктів культурної спадщини Рахівської райдержадміністрації в Закарпатській області. Нова очільниця театру вважає за необхідне налагодити контакти у колективі (а з цим– справді проблеми, що показують події декількох останніх років), також, з метою оптимізації роботи, – перерозподілити обов’язки у театрі.

Як і всі попередні директори, Ольга Пужаковська наголошує на необхідності якнайшвидшого приведення приміщення театру до ладу, щоби і актори, а головне – глядачі чулися комфортніше. Розповідає й про розробку рекламної стратегії до кожної вистави з метою залучення до муніципального театру додаткових коштів.

Майбутній репертуар вже прорахувала з точністю до відсотка (20% – високобюджетні великі вистави, 60% – постановки для масового глядача, які забезпечать театру заробіток, 20% – експериментальні вистави). А загалом зазначає, що не планує змінювати напрям театру – хоче розвивати його як молодіжний та сучасний.

Конкурси на посаду керівника львівського театру імені Лесі Українки відбуваються чи не кожного року. А це означає, що жоден із директорів надовго за адресою вул. Городоцька, 36 не затримується.

Варто бодай згадати скандал, котрий зчинився у червні 2015-го – тоді просто під час вистави колектив театру висловив недовіру директорові Олексію Коломійцеву. Актори навіть оголосили страйк, вимагаючи звільнення керівника, що, зрештою, й сталося.

У вересні 2016-го театр очолив модний драматург і режисер Павло Ар'є (теж, до речі, львів’янин, щоправда – екс), на якого всі і вся покладали ну дуже великі надії. Однак місяців із три тому він без пояснення причин пішов з посади, вказавши у заяві: «За власним бажанням».

Про це повідомили в київському часописі «День».

dailylviv.com

До теми

09:56 18 січня 2022 р.

Модні рішення для зимових образів зі шкіряними штанами

У цьому сезоні в тренді цікаві деталі, які прикрашають штани: рюші, незвичайні пояси, оборки, а також моделі з ланцюгами, заклепками, блискавками або металевими гудзиками. Окремим хітом слід виокремити шкіряні штани зі шнурівкою.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу