Львівський театр імені Лесі Українки очолила Ольга Пужаковська

16:00 6 лютого 2018 р.

  • 0
  • 990


Фото: varianty.lviv.ua

Управління культури Львівської міськради виграло судову справу за позовом Миколи Павліва.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 6 лютого: «21 липня 2017 року управлінням культури департаменту розвитку Львівської міської ради було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора – художнього керівника Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки. Для участі в конкурсному доборі було подано документи від шести кандидатів. За результатами конкурсу,  конкурсна комісія рекомендувала призначити на посаду директора – художнього керівника Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки Ольгу Пужаковську, – голову громадської організації «Мистецька майстерня Драбина».

«Однак попередній директор театру, не погоджуючись з результатами конкурсу, подав позовну заяву в суд на управління культури департаменту розвитку Львівської міської, вимагаючи поновлення його на роботі та стягнення вимушеного прогулу. 29 січня 2018 року в приміщенні Галицького районного суду Львова відбулося засідання в справі за позовом Миколи Павліва (попереднього директора Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки) до управління культури департаменту розвитку Львівської міської ради, на якому суд виніс ухвалу про відмову в  задоволенні позову Павліва Миколи Васильовича. Відтак, управління культури департаменту розвитку Львівської міської ради виграло цю судову справу», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:52 20 липня 2018 р.

До Львова привезли скрипку Моцарта «Costa Violine»

У неділю, 22 липня, австрійський скрипаль Франк Стадлер виконає на завершальному концерті фестивалю «LvivMozArt» скрипковий концерт Вольфганга Амадея Моцарта на його скрипці.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 420

16:15 20 липня 2018 р.

У Львові буде міжнародний музичний фестиваль «Pizzicato e Cantabile»

У міськраді запевнили: «З 23 липня до 9 серпня у Львові триватиме ІIІ Міжнародний фестиваль «Pizzicato e Cantabile», на який з’їдуться музиканти зі США, Голландії, Японії, Франції, Польщі та України».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 384

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу