Львівський музей поповнився цінними документами

16:45 25 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У понеділок, 25 червня, до Національного музею імені Андрея Шептицького у Львові передали близько 100 одиниць цінних архівних документів.

Про це повідомили в понеділок, 25 червня, в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: «Серед них – рисунки Олекси Новаківського, Михайла Мороза, Степана Луцика, Едварда Козака, Святослава Гординського».

Директор департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда розповіла: «Це можна назвати дуже важливою подією для Львова, адже не завжди скарби нашої мистецької історії потрапляють до львівських музеїв. Велике дякую потрібно сказати Христині Береговській, яка безпосередньо займалася організацією, встановленням зв’язків. Ляриса Гординська привезла архів свого батька, який налічував близько ста робіт. Вони вміщують в собі також роботи Олекси Новаківського, Михайла Мороза та Едварда Козака. Дуже важливо, що наші музеї поповнюються колекціями українських митців, які в силу життєвих обставин жили і творили за кордоном».

dailylviv.com

До теми

12:41 17 червня 2021 р.

Миколаївську фортецю пообіцяли не перетворювати на кар'єр

Частину Миколаївської фортеці вже кілька років різні зацікавлені особи пробують перетворити на піщаний кар’єр. Щоб зберегти пам’ятку, ЛОДА ще на початку року ініціювала в стислі терміни завершити формування всієї облікової документації на складові частини комплексу.

Рубрика: Культура

09:01 12 червня 2021 р.

У Львові відкрили для огляду п'ятиярусний іконостас 18 століття

У Музеї Івана-Георгія Пінзеля у Львові відкрили для огляду відреставрований іконостас з церкви Св. Трійці м. Жовкви. Іконостас є п’ятиярусним, він налічує приблизно 50 ікон, створений майстрами Жовківської школи малярства та різьби Івана Рутковича на початку XVIII ст.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу