«Львівський кіноцентр» отримав 176 нових крісел

14:10 7 липня 2017 р.

Фото до новини


Фото: dovidnuk.vash.ua

У міськраді запевнили: «Буде облаштовано систему опалення та елементи доступності».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 7 липня: «У Львові тривають активні відновлювальні роботи закладів культури. Чимало робіт вже проведено в ЛКП «Львівський кіноцентр». Тут вже замінено вікна, двері, встановлено нові крісла. Ще проводитимуть роботи з доступності закладу та встановлюватимуть нову систему опалення».

Директор департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда запевнила: «Цього року було проведено чимало ремонтних робіт у кіноцентрі. Зокрема, замінено вікна, двері, встановлено 176 нових крісел у залі, закуплено новий проектор, замінено ковролін. Також ще цього року будуть проводитись роботи по доступності закладу для людей з обмеженими фізичними можливостями. Тривають роботи у підвальних приміщеннях. Плануємо встановити систему опалення. Дуже популярним серед мешканців мікрорайону є кіно на даху».

Натомість директор ЛКП «Львівський кіноцентр» Андрій Породко розповів: «Одним із відділів «Львівського кіноцентру» є «Львівська кінокомісія». Діє студія театру та кіно. «Львівська кінокомісія» – організація, яка займається промоцією та пристосуванням Львова для зйомок кіно, а також надає консультаційні послуги у сфері кіновиробництва. Тут навчають як правильно обирати команду, шукати хороші локації, щоб створити особливу атмосферу фільму та як правильно вирахувати бюджет зйомки фільму.

«Після реорганізації державного комунального підприємства кінотеатру «Сокіл» у ЛКП «Львівський кіноцентр», тут ведуть активні ремонтні роботи, на які з 2015 до 2017 року з міського бюджету виділено близько трьох мільйонів 700 тисяч гривень. Зокрема, за кошти з місцевого бюджету вже замінили частину вікон, провели реконструкцію даху із встановленням рубероїда, провели капітальний ремонт фасаду, закупили крісла в кінозал, а також створили кінотеатр на даху. Виконано чимало робіт власними силами кіноцентру зі залученням спонсорів», – поінформували також у міськраді.

«Упродовж 2017-2018 років заплановано ремонт опалювальної системи. В перспективі задля комфорту відвідувачів планують створити універсальний простір і арт-зал, а для зручності батьків з дитячими візочками та для осіб з інвалідністю – встановити пандуси», – повідомили також сьогодні, 7 липня, в прес-службі Львівської міськради й нагадали: «Львівська міська рада 18 грудня 2014 року прийняла ухвалу про реорганізацію ДКП «Кінотеатр «Сокіл» на вулиці Володимира Великого, 14а способом перетворення у ЛКП «Львівський кіноцентр» зі збереженням функцій кінотеатру».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів