Львівський історичний музей очолив Роман Чмелик

12:45 23 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Претенденти на посаду керівника історичного музею презентували свої програми діяльності та розвитку підприємства, після чого відбулося обговорення й голосування.

«Переможцем відкритого конкурсу на посаду директора комунального підприємства Львівської обласної ради «Львівський історичний музей» став Роман Чмелик», – повідомила сьогодні, 23 травня, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська. – Відповідне рішення ухвалила під час засідання конкурсна комісія з проведення відбору кандидата. Департамент з питань культури, національностей та релігій вітає Романа Чмелика та бажає йому творчого піднесення та плідної праці».

Про це розповіли в понеділок в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також поінформували: «На засіданні претенденти на посаду керівника Історичного музею презентували свої програми діяльності та розвитку підприємства, після чого відбулося обговорення і голосування. Романа Чмелика підтримали сім із дев’яти членів комісії».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини