Львівський десантник відтворює історію на «хвості» реактивного снаряду

09:48 10 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки 80-ї окремої десантно-штурмової бригади в інтернет-мережі «Facebook».

Весь особовий склад десантно-штурмової роти детально обговорює ті події, які необхідно відтворити на експонаті.

Воїни десантно-штурмової роти зі Львова перетворили частину смертоносного ворожого боєприпасу на цікавий та досить незвичний експонат, який зберігається у їхньому підрозділі ще з «гарячого» 2014 року. Це хвостова частина з блоком стабілізатора 300-міліметрового реактивного снаряду від РСЗВ «Смерч», на якому відображена історія найважчих бойових дій підрозділу на Донбасі – запеклі бої в районі населених пунктів Побєда, Щастя, Горлівки, Луганської ТЕС та засідка неподалік Металіста. Окремо на «хвості» реактивного снаряду зображені імена та прізвища загиблих десантників цієї роти.

Ідея відтвормим історію таким чином належить командиру десантно-штурмової роти – старшому лейтенанту на ім’я Дмитро. А до її втілення у життя, долучився весь особовий склад підрозділу – детально обговорюючи, які саме події необхідно відобразити на експонаті.

А відтворює історію на «хвості» реактивного снаряду солдат Михайло, який більше місяця у вільний від бойових завдань та службових обов’язків час, відображував на металі героїчні та одночасно трагічні епізоди неоголошеної війни з російсько-окупаційними військами.

Художник розповів: «Малюванням я почав захоплюватися ще з дитинства, проте навіть не закінчував художньої школи. Найважчим для мене було відобразити імена та прізвища бойових товаришів, які віддали життя за територіальну цілісність та незалежність України.

Десантники планують передати свій експонат до одного із історичних музеїв. Адже це частина не лише бойового літопису Львівської десантно-штурмової бригади, а і всієї України.

Про це повідомили на сторінці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини