Львівський біг-бенд виступав на передовій операції Об’єднаних сил

23:10 24 червня 2018 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

Для воїнів-піхотинців, які виконують завдання поблизу міста Авдіївка, випала нагода для перепочинку від війни.

Про це повідомили в неділю, 24 червня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Спеціально для українських захисників, а також для місцевих любителів музичного мистецтва у місті відбувся джазовий концерт. Запальні ритми прозвучали у виконанні біг-бенду Львівської національної музичної академії імені Миколи  Лисенка, а пісенна частина концерту – у виконанні соліста Львівської опери заслуженого артиста України Романа Ковальчука та лауреата всеукраїнських конкурсів Віри Терентьєвої».

Співорганізатор концертного туру начальник 58-го Будинку офіцерів ЗСУ, полковник Віталій Провозін, запевнив: «Коли ми планували і готували цю культурно-мистецьку акцію, то основним «меседжем», який ми хотіли передати через музику та пісні нашим співвітчизникам на сході України є твердження, що ми – єдина нація, єдиний народ із спільними поглядами, здатністю чути, розуміти і спілкуватися один з одним. Відтак, декілька місяців підготовки, великої роботи львівських митців, керівництва області втілились у концертний тур під назвою «Україна – ми єдині!».

«Зі слів офіцера, в рамках цього туру артисти подолають майже чотири тисячі кілометрів дорогами України. Розпочали виступи із Маріуполя, а у планах концертами проїхати всю територію проведення операції Об’єднаних сил. Згодом, дати концерти для мешканців Дніпра, Нікополя та Житомира», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

12:41 17 червня 2021 р.

Миколаївську фортецю пообіцяли не перетворювати на кар'єр

Частину Миколаївської фортеці вже кілька років різні зацікавлені особи пробують перетворити на піщаний кар’єр. Щоб зберегти пам’ятку, ЛОДА ще на початку року ініціювала в стислі терміни завершити формування всієї облікової документації на складові частини комплексу.

Рубрика: Культура

09:01 12 червня 2021 р.

У Львові відкрили для огляду п'ятиярусний іконостас 18 століття

У Музеї Івана-Георгія Пінзеля у Львові відкрили для огляду відреставрований іконостас з церкви Св. Трійці м. Жовкви. Іконостас є п’ятиярусним, він налічує приблизно 50 ікон, створений майстрами Жовківської школи малярства та різьби Івана Рутковича на початку XVIII ст.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу